fbpx
Kráľovská rodina v radostnom očakávaní: Harry a Meghan čakajú prvé dieťa

Kráľovská rodina v radostnom očakávaní: Harry a Meghan čakajú prvé dieťa

Dnes celý svet obleteli správy o tom, že britský princ Harry a jeho manželka Meghan očakávajú dieťa.

Informoval o tom Kensingtonský palác na svojom Twitteri.

Prvé dieťa vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu má prísť na svet na jar budúceho roka. Táto správa sa objavila v prvý deň ich vôbec prvej spoločnej zahraničnej cesty. V pondelok 15. októbra prileteli do Sydney, a tým sa začala ich 16-dňová návšteva Austrálie, Fidži, Tonžského kráľovstva a Nového Zélandu.

Na sociálnej sieti ďalej píšu, že „oceňujú všetku podporu, ktorej sa im dostalo od ľudí na celom svete od ich svadby v máji a s potešením zdieľajú túto radostnú novinu s verejnosťou“.

Párik sa zosobášil 19. mája 2018, len po 16 mesiacoch randenia. Nepochybne je to zatiaľ najkrajší rok ich života; svadba pred piatimi mesiacmi a teraz radostná novinka, na ktorú čakal celý svet. Nechceme byť príliš patetickí, ale kúsok romantiky má napokon každý rád.

Srdečne gratulujeme.

Zdroj: standard.co.uk

Foto: Facebook.com/ABC South West

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kráľovská rodina zverejnila oficiálne fotky pri príležitosti krstu princa Louisa
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.