Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skvelá šanca! Oslovte investorov a získajte kapitál pre svoj biznis! hladaminvestora.sk

Podnikatelia, ktorí neuspeli pri financovaní svojho podnikania v banke, majú možnosť získať prostriedky od súkromných investorov. Nie je pritom dôležité, či založiť svoju prvú firmu len plánujú alebo už podnikajú. Prostredníctvom portálu HladamInvestora.sk môžu zverejniť svoju ponuku a ponúknuť investičný vstup investorovi alebo spoločníkovi v podnikaní. HladamInvestora.sk je online miesto pre projekty a investorov. Za necelé tri roky svojej existencie bolo zverejnených viac ako 3 000 konkrétnych ponúk s možnosťou investičného vstupu alebo prefinancovania biznisu v rôznom štádiu podnikania. A tak, kto hľadá peniaze alebo partnera do podnikania, mal by www.hladaminvestora.sk určite navštíviť.

Pridajte svoj projekt

Ak máte aj vy svoj projekt alebo biznis a chcete ho uskutočniť s pomocou investora alebo spoločníka, stačí pridať na portál inzerát. Podanie inzerátu je bezplatné. Registrovať sa nie je povinné, ale kto tak urobí, získa mnoho výhod. K inzerátu má prístup ktokoľvek, nie iba registrovaní investori, čím sa okruh potenciálnych záujemcov podstatne zvyšuje. Stránku navštevuje veľa návštevníkov aj zo zahraničia a z krajín s potenciálom investičného kapitálu.

unnamed

 

Stiahnite si zadarmo dokument Summary executive

Na stránke sú aj informácie a rady, čo robiť, ak hľadáte investora a ako s ním komunikovať.  Ako si pripraviť projekt, aké odpovede budú investora zaujímať a ako úspešne prezentovať podnikateľský zámer. Bezplatnou registráciou získate možnosť stiahnuť si aj „Summary executive“. Je to základný dokument, ktorý bude od vás investor vyžadovať, ak ho požiadate o investíciu.

HladamInvestora.sk

Portál www.hladaminvestora.sk je trhové miesto, kde sa stretá ponuka a dopyt po investičnom kapitáli, odbornej pracovnej sile, partneroch a spoločníkoch v podnikaní, sponzoringu, peniazoch a v neposlednom rade o kúpe a predaji všetkého, čo súvisí s firmou a s podnikaním. Portál pôsobí aj v Českej republike na adrese www.hledaminvestora.biz.

 

Zdroj: Miroslav Vilem, portál www.hladaminvestora.sk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií