fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

IKEA sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP. Zákazníkovi vrátia peniaze

Máte tip? napíšte nám mailom

Zákazníkom alergickým na mlieko alebo iným, ktorých sa problém týka, odporúča uvedené cukrovinky priniesť do obchodného domu Ikea, kde im v plnej výške vrátia peniaze. 

Spoločnosť Ikea sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow Sötsak Skumtopp v 180-gramovom balení s minimálnou trvanlivosťou od 12. marca 2019 do 18. apríla 2019. Dôvodom je, že v informáciách o zložení výrobku neboli uvedené jasné informácie o jednom z alergénov – mlieku.

Výrobok predstavuje zdravotné riziko

Cukrovinky obsahujú sušenú srvátku, ktorá sa získava z mlieka. To znamená, že výrobok predstavuje zdravotné riziko pre každého, kto má alergiu alebo intoleranciu na mlieko alebo mliečne zložky. Hoci je sušená srvátka uvedená v zložení výrobku, mlieko sa v ňom nespomína.

 

IKEA sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP. Zákazníkovi vrátia peniaze
Zdroj: ikea

Vrátia peniaze aj bez pokladničného bloku

Ľudia, ktorí netrpia alergiou alebo intoleranciou na mlieko alebo mliečne zložky, sa nemusia konzumácie výrobku obávať. Zákazníkom alergickým na mlieko alebo iným, ktorých sa problém týka, odporúčame cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP priniesť do obchodného domu IKEA, kde im v plnej výške vrátia peniaze. Pokladničný blok nie je potrebný.

Prečítajte si tiež:
Hviezda seriálu Hra o tróny Sophie Turner sa vydala za svetoznámeho speváka

Zdroje: webmagazin.teraz.skaktuality.skteraz.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií