fbpx
IKEA sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP. Zákazníkovi vrátia peniaze

IKEA sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP. Zákazníkovi vrátia peniaze

Zákazníkom alergickým na mlieko alebo iným, ktorých sa problém týka, odporúča uvedené cukrovinky priniesť do obchodného domu Ikea, kde im v plnej výške vrátia peniaze. 

Spoločnosť Ikea sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow Sötsak Skumtopp v 180-gramovom balení s minimálnou trvanlivosťou od 12. marca 2019 do 18. apríla 2019. Dôvodom je, že v informáciách o zložení výrobku neboli uvedené jasné informácie o jednom z alergénov – mlieku.

Výrobok predstavuje zdravotné riziko

Cukrovinky obsahujú sušenú srvátku, ktorá sa získava z mlieka. To znamená, že výrobok predstavuje zdravotné riziko pre každého, kto má alergiu alebo intoleranciu na mlieko alebo mliečne zložky. Hoci je sušená srvátka uvedená v zložení výrobku, mlieko sa v ňom nespomína.

 

IKEA sťahuje z predaja cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP. Zákazníkovi vrátia peniaze
Zdroj: ikea

Vrátia peniaze aj bez pokladničného bloku

Ľudia, ktorí netrpia alergiou alebo intoleranciou na mlieko alebo mliečne zložky, sa nemusia konzumácie výrobku obávať. Zákazníkom alergickým na mlieko alebo iným, ktorých sa problém týka, odporúčame cukrovinky marshmallow SÖTSAK SKUMTOPP priniesť do obchodného domu IKEA, kde im v plnej výške vrátia peniaze. Pokladničný blok nie je potrebný.

Zdroje: webmagazin.teraz.skaktuality.skteraz.sk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kvôli nákupu v Ikei nemusíme cestovať až do hlavného mesta. Od marca si ho môžeme vyzdvihnúť aj v Košiciach
Google+ Linkedin

Redaktorka magazínu Klocher – študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Pravidelne píše pre magazín o zdravom životnom štýle Fitshaker. Jej články nájdete aj na Refresher Blogu či na portály Cvičte.sk. Vytvorila blog Ženuškáreň a vydala knihu Tvoja kniha do kabelky. Spolupodieľala sa na bestselleroch Z fitka do kuchyne, Fitness diár a Fitness kalendár.