Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ilustrátor Disney rozprávok nečakane prišiel o ženu. Aby sa s tým vyrovnal, začal kresliť silné ilustrácie, ktoré chytajú za srdce

Srdcervúce obrázky pomáhajú ilustrátorovi zmieriť sa s tým, že po manželkinej smrti ostal sám s dvoma deťmi.

Gary Andrews kedysi pracoval aj ilustrátor spoločnosti Disney a žil šťastným životom spolu so svojou manželkou Joy a ich dvoma deťmi. Gary si v deň svojich 54. narodenín zaviedol denník, do ktorého začal zachytávať spoločné rodinné momenty plné šťastia.

Zdroj: BoredPanda

Jedného dňa Gary odcestoval na pracovnú cestu a práve v tom čase jeho žena ochorela. Spočiatku to vyzeralo, že ide iba o obyčajnú chrípku, no keď sa jej zdravotný stav nezlepšoval ani po pár dňoch a lekári si nevedeli dať rady, obetavý manžel neváhal, kúpil si letenku na prvé lietadlo smerom domov, aby bol oporou pre svoju lásku. Cestou domov ho však zasiahla smutná správa – Joy zomrela.

„Plakal som tak veľmi, že som nevidel na papier. Joy bola mojou spriaznenou dušou celých 19 rokov. Bola krásna, milá, štedrá a vtipná. Vždy sme všetko robili spolu a keď som ju stratil, stratil som polovicu seba,“ tvrdí ilustrátor.

Aj po zdrvujúcej správe sa vdovec Gary rozhodol so smútkom zmieriť pomocou ilustrácii, v ktorých naďalej zachytáva rodinný život a na obrázkoch nechýba ani jeho nebohá manželkaSám ilustrátor tvrdí, že obviňovanie lekárov mu už jeho lásku nevráti a jediné čo chce je vychovať ich deti tak, aby na ne bola Joy hrdá a aby sa ľudia viac dozvedeli o sepse – pravej príčine jej úmrtia. Sepsa má totižto veľmi podobné príznaky ako chrípka a lekári častokrát až neskoro prídu na to, že škvrny na pokožke, malátnosť, nevoľnosť a horúčka sú práve príznakom tohto ochorenia.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií