fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagramový účet pre fanúšikov seriálu Oteckovia niekto hackol! Kto je táto žena?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Instagramový účet Oteckovia niekto v nedeľu večer hackol. Svedčia o tom fotografie neznámej ženy s výrazným obočím.  

Úspešný seriál Oteckovia pozná celé Slovensko. Na televíznych obrazovkách sa objavil 1. januára 2018 a odvtedy sa stal populárny nielen medzi dospelými, ale vďaka detským hercom aj medzi tými najmenšími.

Instagramový účet

A ako to už býva zvykom medzi populárnymi ľuďmi, aj herci zo seriálu Oteckovia chceli byť so svojimi fanúšikmi čo najbližšie. Práve preto si založili instagramový účet. Tvorcovia seriálu zdieľali so svojimi fanúšikmi mnohé zábery z nakrúcania, ale informovali aj o nevydarených scénach či o tom, čo majú nové.

Keby ste sa však chceli v nedeľu večer pozrieť, či ste počas víkendu neprešvihli nejaký nový príspevok, zostali by ste zrejme v poriadnom šoku. Namiesto známych tvári, ktoré sú súčasťou seriálu Oteckovia, na vás pozerala žena s výrazným obočím. Komentáre zmätených fanúšikov sa začali sypať jedna radosť.

Instagramový účet Oteckovia niekto hackol. Zdroj: Instagram

Akonáhle sa pod oficiálnym instagramovým účtom objavila neznáma blondínka, fanúšikovia začali zo stránky hromadne odchádzať. Z pôvodných 142-tisíc sa po pár minútach dostal počet fanúšikov na 136-tisíc. Niektorí z nich pod dvomi fotografiami ženy zanechali vtipné komentáre. Spýtali sa, či náhodou nepochádza z Area 51 alebo či ide o novú postavu, ktorá sa v nasledujúcich častiach objaví v populárnom seriáli.  

Prečítajte si tiež:
Nový ekologický šport plogging: Urobte niečo pre seba a svoju planétu

Nie sú jediní

Instagramový účet sledovali aj samotní herci vrátane Mareka Fašianga, Vlada Kobielského či Márie Bartaloš. Neznámu ženu zrejme prilákala stránka s takmer 150-tisícom fanúšikov, no čo s ňou mieni robiť a dokedy bude pod jej vlastníctvom, je otázne. Dobrá správa je tá, že Oteckovia už majú aj svoj nový oficiálny profil oteckovia.markiza, ktorý zrejme funguje len od polovice septembra. Narozdiel od prvého účtu však má len 14-tisíc fanúšikov.

Útok hackarov poznajú aj mnohé svetové speváčky. Nie je tomu až tak dávno, čo niekto ukradol nahé fotky speváčke Selene Gomez. Len pred pár dňami niekto dokonca získal prístup do účtu Nicole Scherzinger. Pôvodné príspevky síce nevymazal, kvôli tomu, aby sa neprezradil. Namiesto slušnej fotografie zverejnil niečo iné. Bola to fotomontáž s prirobenou tvárou tmavovlasej speváčky do iného tela, pričom jej ruka siahala až do rozkroku. K fotografii bol dokonca odkaz na pikantné video.

Stretli ste sa niekedy s tým, že niekto získal prístup do vašich sociálnych sieti? Ak nie, ako by ste zareagovali? Podeľte sa s nami v komentári s vaším názorom na to, či je vôbec morálne, keď niekto získa prístup do vášho online sveta.

Prečítajte si tiež:
Spoločnosť mení postavičky z detských kresbičiek na roztomilé plyšáky. Myšlienka sa páči nielen deťom

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií