fbpx
Seriál Oteckovia sa stal televíznym fenoménom. Ktorý „otecko“ je váš najobľúbenejší?

Seriál Oteckovia sa stal televíznym fenoménom. Ktorý „otecko“ je váš najobľúbenejší?

Seriál Oteckovia, ktorý prišiel na televízne obrazovky tento rok si získal už od začiatku veľkú fanúšikovskú základňu a tisícky divákov, ktorí radi sledujú príbehy a osudy hlavných predstaviteľov. Hlavných úloh sa zhostili tí najlepší slovenskí herci a herečky. Ktorý „otecko“ je váš najobľúbenejší?

Vladimír Kobielsky

Herec Vladimír Kobielsky si v minulosti zahral vo viacerých známych slovenských seriáloch, či už v dennom seriáli Panelák, alebo stvárnil aj jednu z hlavných postáv v rodinnom seriáli Búrlivé víno. V seriáli Oteckovia hrá postavu Mareka. S exmanželkou Tamarou má dve dcéry, Ninu a Vikinku. S novou partnerkou Petrou má vytúženého syna.

Filip Tůma

Herec Filip Tůma v súkromí tvorí pár s herečkou a speváčkou Nelou Pociskovou, darí sa mu nielen v divadle, ale zahral si aj vo viacerých seriáloch. Podobne ako Vladimíra Kobielskeho sme ho mohli vidieť v Búrlivom víne, kde nehral veľmi pozitívnu postavu. V tomto seriáli hrá postavu Vlada. Je Marekov švagor, syn prísneho otca a benevolentnej matky, ktorá mu až do svadby prala ponožky a starala sa o neho. Je majiteľom pizzérie, ktorú si otvoril, lebo nechcel robiť v nejakej fabrike.

Marek Fašiang

Herec Marek Fašiang bol známy po minulé roky predovšetkým ako dabingový herec. No podarilo sa mu dostať aj na televízne obrazovky, a ide mu to výborne. V seriáli hrá Tomáša, veterinára z Tatier, ktorý sa prisťahoval so svojou dcérou Julkou do prímestskej časti Bratislavy. Snaží sa zabudnúť na smrť svojej manželky, o ktorú prišiel pri autonehode.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vraždiaca bábika Chucky sa vracia! Tešiť sa môžeme na remake ale i seriál

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."