fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Seriál Oteckovia sa stal televíznym fenoménom. Ktorý „otecko“ je váš najobľúbenejší?

Máte tip? napíšte nám mailom

Seriál Oteckovia, ktorý prišiel na televízne obrazovky tento rok si získal už od začiatku veľkú fanúšikovskú základňu a tisícky divákov, ktorí radi sledujú príbehy a osudy hlavných predstaviteľov. Hlavných úloh sa zhostili tí najlepší slovenskí herci a herečky. Ktorý „otecko“ je váš najobľúbenejší?

Vladimír Kobielsky

Herec Vladimír Kobielsky si v minulosti zahral vo viacerých známych slovenských seriáloch, či už v dennom seriáli Panelák, alebo stvárnil aj jednu z hlavných postáv v rodinnom seriáli Búrlivé víno. V seriáli Oteckovia hrá postavu Mareka. S exmanželkou Tamarou má dve dcéry, Ninu a Vikinku. S novou partnerkou Petrou má vytúženého syna.

https://www.instagram.com/p/BlmuvtRl1_4/?tagged=vladimirkobielsky

Filip Tůma

Herec Filip Tůma v súkromí tvorí pár s herečkou a speváčkou Nelou Pociskovou, darí sa mu nielen v divadle, ale zahral si aj vo viacerých seriáloch. Podobne ako Vladimíra Kobielskeho sme ho mohli vidieť v Búrlivom víne, kde nehral veľmi pozitívnu postavu. V tomto seriáli hrá postavu Vlada. Je Marekov švagor, syn prísneho otca a benevolentnej matky, ktorá mu až do svadby prala ponožky a starala sa o neho. Je majiteľom pizzérie, ktorú si otvoril, lebo nechcel robiť v nejakej fabrike.

Marek Fašiang

Herec Marek Fašiang bol známy po minulé roky predovšetkým ako dabingový herec. No podarilo sa mu dostať aj na televízne obrazovky, a ide mu to výborne. V seriáli hrá Tomáša, veterinára z Tatier, ktorý sa prisťahoval so svojou dcérou Julkou do prímestskej časti Bratislavy. Snaží sa zabudnúť na smrť svojej manželky, o ktorú prišiel pri autonehode.

https://www.instagram.com/p/BheP9fQjwOC/?taken-by=marekfasiang

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Braňo Deák

Hercovi Braňovi Deákovi sa darí predovšetkým v divadle, kde je ho možné vidieť v nejednej zaujímavej hre. V seriáli hrá postavu Alexa, rozvodového právnika. V súkromí žije nezodpovedný život starého mládenca.

https://www.instagram.com/p/Bm-aZxPnx6T/?taken-by=brano.deak

Ján Koleník

Novou posilou seriálu je aj jeden z najznámejších slovenských hercov Ján Koleník. Ten si v seriáli zahrá Tamarinho mladšieho brata, ktorý žil dlho v zahraničí, no vrátil sa domov.

https://www.instagram.com/p/BnjOa4gjEyB/?taken-by=jan_kolenik

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií