fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Internetový portál Dedoles miluje prírodu a chce meniť svet k lepšiemu

Máte tip? napíšte nám mailom

Máte radi bláznivé a veselé motívy tričiek a mikín? Neohrniete nos ani nad motívmi zvierat, jedla, vtipnými nápismi či tričkami, ktoré svietia vo tme? Ak je presne toto vaša šálka kávy, tak práve internetový e-shop s názvom Dedoles je tá správna voľba pre vás.

Tričká Dedoles sú naozaj originálnym kúskom, ktorý môžete mať doma aj vy. Stačí iba navštíviť webovú stránku www.dedoles.sk alebo zájsť priamo do predajne v Pezinku a vybrať si svojho favorita. Ich cieľom je meniť svet k lepšiemu, na ktorého naplnení usilovne pracujú už od roku 2012. Milujú prírodu a snažia sa v spoločnosti zanechať pozitívnu zmenu. Preto podporujú ochranu prostredia, ručnú výrobu a neustále sa snažia prekonávať očakávania ich zákazníkov.

Ako sami tvrdia, sú viac ako internetový obchod – sú komunita, ktorú tvoria desiatky tisíc spokojných zákazníkov a fanúšikov. Viac už prezradí v rozhovore zakladateľ spoločnosti, Jaroslav Chrapko.

Z akého materiálu sú tričká a v čom sa odlišujú od tričiek z iných e-shopov?

Tričká sú vyrobené z pred-pranej 100% eko bavlny. Čo je však na tričkách jedinečné je ich spôsob farbenia. Farby sú organické, na vodnej báze a nanášané sú priamo na vlákno špeciálnou sieťotlačou. Podklad tričiek je batikovaný a to znamená, že neexistujú identické tričká, všetky sú originálne. 🙂 Výroba tričiek je šetrná k životnému prostrediu, pričom dôkazom je certifikát Oekotex, ktorý bol výrobkom udelený a patrí medzi najvyššie štandardy na svete.

Prečítajte si tiež:
Ako si vybrať správny sprchový gél?

1  3Koľko produktov ponúkate?

V ponuke na stránke máme v súčasnosti 2300 produktov. Gro tvoria tričká, ktoré majú zhruba 700 rôznych motívov. V poslednej dobe aktívne rozširujeme ponuku a každým mesiacom pribúda stovka produktov. Produkty musia spĺňať naše hlavné podmienky a to – kvalita, originalita, ekologickosť.

 

5

Aký je váš najväčší úspech?

Náš najväčší úspech je podľa nás to, ako vyzerá pracovné prostredie a ako je nám fajn v práci. Ako kráčame spoločne za väčším a lepším Dedolesom. 🙂 A to, že vieme, že navždy sa budeme mať kam posunúť a nikdy neprestaneme makať na tom, aby sme boli lepší. Najväčší biznis úspech je zatiaľ obrat na Vianoce 2015, výhra v súťaži e-shop akcelerátor alebo fakt, že sme sa stali najväčším distribútorom v Európe.

Je možný aj osobný odber tovaru? a kde?

Osobný odber a zároveň kúpa bez objednávky je možná u nás v sídle spoločnosti v Pezinku na ulici Drevárska 23. Nachádzame sa v areály bývalej Drevony v budove Beta-car na prvom poschodí.

2

4

Aké máte plány do budúcna?

Našou hlavnou prioritou je rast. Personálny a firemný. Vieme, že sa musíme navždy vzdelávať, aby sme dokázali zrealizovať to, čo sme si zaumienili. Cesta, ktorá je pred nami je dlhá a my sa na ňu vydávame s pokorou a vďačnosťou za všetko, čo máme dnes. Vedomie toho, kým sa môžeme stať a ako nasledovaním správnych hodnôt dokážeme pomôcť spoločnosti nás bude navždy poháňať vpred a dodávať nám silu na tejto ceste. Záleží nám na tom, aby mala naša práca zmysel.

Prečítajte si tiež:
Trápi vás chrípka? Tento účinný nápoj vyhral prestížnu cenu v Dubaji

Jedným z našich hlavných cieľov pre rok 2016 je rozšíriť spoluprácu s lokálnymi výrobcami a remeselníkmi. Poctivé produkty sú nielen šetrné k prostrediu, ale čoraz viac žiadanejšie aj medzi zákazníkmi.

Veríme, že vás tieto netradičné tričká zaujali a navštívite e-shop na stránke www.dedoles.sk.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií