fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton je vyčerpaná a zúfalá: Želá si hovoriť s Harrym

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton nie je spokojná s tým, že princ Harry odišiel z kráľovskej rodiny. Obaja si boli kedysi neuveriteľne blízki, no po príchode Meghan Markle sa všetko zmenilo. Vojvodkyňa z Cambridge by teraz chcela vrátiť čas.

Manželka princa Williama, Kate Middleton, prežíva po tzv. Megxite náročné obdobie. Je nešťastná, že jej švagor odišiel do Kanady a svoje pocity zakrýva len veľmi ťažko. Zdroj blízky manželom z Cambridge odhalil, že Kate tento týždeň viackrát plakala a chcela sa spojiť s princom Harrym.

Kráľovský zármutok

Odchod princa Harryho a Meghan Markle spôsobil kráľovskej rodine obrovské problémy. Po tom, ako oznámili, že sa vzdávajú funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny, musela kráľovná Alžbeta II. zaujať jasné stavisko. Po niekoľkých krízových stretnutiach sa nakoniec rozhodla podporiť svojho vnuka a jeho manželku a s ich odchodom súhlasila. Situácia v Buckinghamskom paláci však odvtedy nie je ružová.

Vojvoda a vojvodyňa z Cambridge boli kráľovnou Alžbetou II. poverení vykonávať viaceré povinnosti, ktoré spadali do rúk Harryho a Meghan. A táto situácia je pre nich oboch momentálne skutočne náročna. William dokonca priznal, že je unavený.

Prečítajte si tiež:
Luxusná spoločníčka Simona: Muži mi zaplatia 3000 eur za noc, chcú však horšie veci (Rozhovor II)

Zdroj blízky palácu prezradil pre časopis US Magazine: ,,Mama Georga, Charlotte a Louisa si nedokáže oddýchnuť. A keby už aj mohla, jej myseľ je neustále zaneprázdnená kráľovskými povinnosťami. Kate Middleton je vyčerpaná a nahnevaná. Vzdialenosť, ktorá ju delí od Harryho, nedokáže prežiť. Chýba jej a obáva sa, že ich vzťah ochladne,“ uviedol zdroj.

Kate Middleton na pokraji zrútenia

Zdá sa, že situácia, ktorá vznikla po ochode Harryho a Meghan dáva Kate Middleton zabrať a je toho na ňu už priveľa. Časopis US Magazine poznamenáva, že vojvodkyňa pracuje „niekedy až 18 hodín denne“. Tento štýl života jej neprospieva a môže to mať nepríjemný dopad na jej zdravie. „Už teraz je manželka Williama dosť štíhla. A nadmerné pracovné vyťaženie, ako aj staranie sa o rodinu a tri deti ju vyčerpá a následne zoštíhli ešte viac,” vyjadril sa s obavami o jej osobu zdroj.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií