fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William: Ako ich deti udržujú kontakt s kráľovnou

Kate Middleton a princ William spoločne vychovávajú budúceho kráľa a jeho súrodencov. A hoc sa snažia, aby boli vždy blízko kráľovnej, dnes počas epidémie koronavírusu musia robiť rázne opatrenia. Ako ich deti komunikujú s kráľovnou, ktorú nemôžu vidieť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a princ William na rozdiel od Meghan Markle a Harryho nikdy nebránili kráľovnej vidieť svoje vnúčatá. Alžbeta II. sa s nimi pravidelne stretáva a snaží sa im odovzdať čo najviac nielen ako babička, ale aj ako kráľovná. Avšak v súčasnej situácii pandémie koronavírusu je ich stretávanie obmedzené. Ako spolu kráľovské deti a hlava britskej monarchie komunikujú?

Kate Middleton a William nezabúdajú na dobré vzťahy

Koronavírus neohrozuje len obyčajných ľudí, ale aj kráľovskú rodinu. A najväčšiemu riziku je vystavená hlavne kráľovná a jej manžel. Aj preto Buckinghamský palác rozhodol, že obaja manželia sú spoločne už niekoľko týždňov vo svojom sídle Windsor. Ich bývalá lekárka, Anna Hemming, ubezpečuje všetkých obdivovateľov a fanúšikov hlavy britskej monarchie:

,,Kráľovná Alžbeta II. je na najlepšom možnom mieste a s najlepším možným tímom, kde sa chráni pred epidémiou.”

No rovnako ako polovica ľudstva, aj kráľovná je z dôvodu epidémie koronavírusu oddelená od svojich najbližších. Členovia kráľovskej rodiny však našli spôsob, ako zostať v kontakte s hlavou britskej monarchie aj na diaľku.

„Kate Middleton zaisťuje, aby princ George, princezná Charlotte a princ Louis hovorili s kráľovnou a princom Filipom tak často, ako je to možné,“ uviedol zdroj blízky Kate Middleton a princovi Williamovi.

,,Pravidelné telefónne hovory, videorozhovory… Deti Kate Middletonovej a Williama majú dostatok možností na to, aby udržali kontakt s kráľovnou a jej manželom. A nezabúdajú ani na svojho starého otca, princa Charlesa. Naozaj sa s ním rozprávajú. Rozprávajú mu o baránkoch, veveričkách a hospodárskych zvieratách,“ dodáva zdroj.

Prečítajte si tiež:
Boj so slzami! Vojvodkyni Kate chýba princ Harry, po jeho odchode sa rúca

Kráľovná Alžbeta II. chráni seba aj manžela

Anna Hemming, doktorka kráľovnej a kráľovskej rodiny v rokoch 2008 až 2014, poskytla pre American Vanity Fair rozhovor o súčasnej situácii z hľadiska koronavírusu v kráľovskej rodine. V ňom vyjadrila dôveru voči zamestnancom kráľovnej Alžbety II. Podľa informácií sa niektorí zo zamestnancov kráľovskej rodiny po dôkladnej kontrole stretnú s babičkou Harryho a Williama  tvárou v tvár. Avšak len veľmi „málo z nich je fyzicky prítomných“. 

Podľa bývalej lekárky je kráľovná napriek zložitej situácii neuveriteľne pokojná. 93-ročná kráľovná Alžbeta II. si prešla inými „ťažkými obdobiami“ vrátane druhej svetovej vojny a londýnskych bombových útokov v roku 1982. Tvárou v tvár s koronavírusom si dokáže zachovať chladnú hlavu a rozvahu, nakoľko ona sama „zažila veci, ktoré väčšina z nás ešte nezažila“. Vďaka silnej a skvelej podpore jej manžela a blízkych dokáže túto zdravotnícku krízu prekonať.

Čo sa týka jej oficiálnych návštev, tie boli v piatok 13. marca kráľovnou zrušené:

„Zrušiť všetky stretnutia bolo správnym rozhodnutím. Vyhne sa tak kontaktu s davom či väčšími skupinami,“  uvádza doktorka.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Dôkaz, že Megxit začali plánovať už pred rokom!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií