fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton smutne priznáva: „William už nechce dalšie deti.”

Máte tip? napíšte nám mailom

Po množstve dohadov o štvrtom dieťati vyšla konečne Kate Middleton s pravdou von. Prečo sa Cambridge už nikdy nerozrastie?

Túto stredu, 15. januára absolvovala Kate Middleton a jej manžel princ William svoju prvú pracovnú cestu v roku 2020. Počas oficiálnej návštevy v anglickom Bradforde sa vojvodkyňa z Cambridge prvýkrát priamo vyjadrila na tému „štvrté dieťa“ s princom Williamom. Otázka všetkých fanúšikov kráľovskej rodiny má teda konečne odpoveď. Avšak na prekvapenie všetkých dlho očakávané tehotenstvo tohto obľúbeného páru čakať nemusíme.

https://instagram.com/p/B6eXqjIlOvk/

Kate Middleton odhalila pravdu

Počas pracovnej cesty v Bradforde sa Kate Middleton nečakane stretla s jedným z dlhoročných obdivovateľov kráľovskej rodiny z Cambridge, Joshom Macpalcom. Ten sa jej priznal, že je to práve on, kto im pri príležitosti narodenia každého z ich detí posiela pohľadnicu. Hneď po tomto odhalení sa manželky princa Williama bez váhania opýtal: „Plánujete po princovi Georgeovi, Charlotte a Louisovi aj štvté dieťa?“

Kate Middleton bez zaváhania Joshovi odpovedala: „Nemyslím si, že William chce viac detí.“ . Táto odpoveď, jednoznačne ukončila všetky klebety týkajúce sa možného tehotenstva vojvodkyne z Cambridge. Práve tie sa ešte viac rozšírili po oznámení tzv. „Megxit-u“.

Prečítajte si tiež:
Nepoučiteľný Justin Bieber: Za krádež mu hrozí súd

Princ Harry a Meghan Markle vyvolali šialenstvo

Po nepríjemnom prekvapení, ktoré si Sussex túto stredu 8. januára pripravili pre kráľovskú rodinu, ostali britskí bookmakeri zaskočení. Oznámenie nového tehotenstva by pre nich predstavovalo jediný spôsob, ako zarobiť viac peňazí.

Princ Harry a jeho manželka, Meghan Markle šokovali na začiatku januára celý svet. Na svojom Instagramovom profile zverejnili informáciou o tom, že sa vzdávajú “funkcií” členov kráľovskej rodiny. Tiež sa čiastočne vyjadrili o svojich ďalších plánoch: „Plánujeme vyvážiť náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou a naďalej si ctiť svoju povinnosť voči kráľovskej rodine.”

Harry a Meghan sú presvedčení, že toto rozhodnutie umožní vychovávať ich syna Archieho tak, „aby si vážil kráľovskú tradíciu, do ktorej sa narodil”, ale zároveň im aj umožní sústrediť sa na „novú kapitolu”.

Hoc sa na začiatku zdalo, že kráľovská rodina ich v tomto rozhodnutí nepodporí, opak je pravdou. Harry a Meghan Markle už čoskoro prestanú používať titul “vojvoda” a “vojvodkyňa”.

Čítajte tiež:

Rodrigo Alvez: Ľudský Ken sa stal… Barbie!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií