fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Ako ju princ William požiadal o ruku?

Princ William a jeho manželka Kate Middleton oslávia svoje deviate výročie svadby koncom apríla. Skvelá príležitosť prezradiť detaily z ich zásnub.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate Middleton a princ William si presne o 2 týždne pripomenú svoje deviate výročie svadby. Ideálna príležitosť pripomenúť si, ako vnuk kráľovnej Anglicka a budúci kráľ požiadal svoju milovanú o ruku.

Koronavírus obmedzuje plány všetkých

Je viac ako jasné, že súčasná pandémia koronavírusu obmedzí plánovanú oslavu výročia manželov z Cambridge. Tí sa v súčasnosti nachádzajú vo svojom sídle v Anmer Hall v Norfolku, spoločne so svojimi tromi deťmi. Odtiaľ sa spoločne prostredníctvom sociálnych sietí prihovárajú Britom. Avšak neostávajú len pri tom. Princ William a jeho manželka Kate Middleton sa aktívne zapájajú do boja proti koronavírusu. Podporujú rôzne organizácie a neustále sú informovaní o problémoch, ktorým krajina čelí. Napriek tejto zložitej situácii je viac ako isté, že manželia si svoje výročie pripomenú. Avšak nie tak pompézne, ako možno plánovali. Ich oslava bude však možno podobná tomu, ako princ William požiadal mladú Kate o ruku. V tichosti, ďaleko od kamier.

Zásnuby Kate Middleton a princa Williama

Zásnuby obľúbeného kráľovského páru sa odohrali 20. októbra 2010, tisíce kilometrov od britskej monarchie. A princ William si tento okamih rád pripomína.

„Africký kontinent má v mojom srdci veľmi zvláštne miesto. Toto je miesto, kde môj otec vzal môjho brata a mňa krátko po smrti našej matky. A ja som sa rozhodol, že toto je najlepšie miesto, kde požiadam Kate o ruku. Nemohol som si predstaviť vhodnejšie miesto ako Keňa, kde by som pokľakol na kolená,” uviedol budúci kráľ.

Romantická žiadosť o ruku prebehla v malom drevenom domčeku na úpätí hory Keňa. Zamilovaný pár držal túto obrovskú novinku v tajnosti celý mesiac. Zásnuby oznámili 16. novembra 2010. Pred verejnosťou a fotografmi následne budúca vojvodkyňa z Cambridge odhalila svoj nový zásnubný prsteň. Ten kedysi patril Williamovej matke, zosnulej princeznej Diane.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry predal zbrane v hodnote 50-tisíc libier a vzdáva sa lovu kvôli Meghan Markle

Kráľovská svadba

Kate na otázku svojho princa, samozrejme, odpovedala ,,áno.” A zvyšok je známy už všetkým. 29. apríla 2011, len 6 mesiacov po zásnubách, sa mladý pár zosobášil v Londýne vo Westminsterskom opátstve. Svoje ,,áno” si povedali pred kráľovnou Alžbetou II., 1 900 hosťami a ich obrad sledovala takmer miliarda divákov.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií