fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian predviedla neskutočne úzky pás! Dala si vyoperovať rebrá?

Jedna z najslávnejších hviezd reality show Kim Kardashian (39) sa na sociálnych sieťach pochválila videom, na ktorom hrdo predvádza svoj osí pás. Je tak úzky, že mnohých svojich fanúšikoch vyvolala špekulácie, či náhodou nepodstúpila nejakú drastickú operáciu, pri ktorej jej boli vybraté rebrá …

Máte tip? napíšte nám mailom

Americká televízna star a manželka rappera Kanye Westa (43) Kim Kardashian svojím vzhľadom popiera snáď všetky prírodné zákony. Aj po pôrode dvoch detí (druhé jej odnosila náhradná matka) sa chváli dokonalou postavou, ku ktorej jej pomohlo pravidelné cvičenie a viac či menej priznané plastické operácie, ktoré jej telo vymodelovali do tvaru presýpacích hodín.

Kim Kardashian úzky pás

Kim Kardashian úzky pás však aktuálne vyvoláva skôr rozpaky, keďže je v príliš ostrom kontraste so širokými bokmi a silikónom vystuženým pozadím. Aj keď nie je tajomstvom, že si k nemu známa celebritka vypomáha korzetmi, v tomto prípade sa zdá, že zašla ešte o kúsok ďalej a podľahla trendu medzi “ľudskej Barbie” – nechala si chirurgicky odstrániť spodné rebrá, aby dosiahla čo najdramatickejšieho efektu.

https://www.instagram.com/p/CBw_u1HA_uM/

Kim zastavila výrobu svojej značky

Toto je smutná správa pre fanúšikov značky KKW Beauty, ktorú vytvorila Kardashianka. Počas epidémie koronavírusu bola pozastavená výroba kozmetických výrobkov tejto značky. Epidémia v Spojených štátoch narastá čoraz rýchlejšie a s nakazenými viac ako 130 000 ľuďmi a 1 600 obeťami sa krajina snaží vyrovnať po svojom a obmedzuje, čo sa dá.
Produkcia mnohých spoločností bola teda pozastavená. Kim Kardashian a jej výroba kozmetiky tomuto nariadeniu neunikla. Príčinou uzavretia bolo nariadenie Gavina Newsona, guvernéra Los Angeles. Túto smutnú  správu, no na druhej strane nevyhnutné opatrenie pre bezpečnosť zamestnancov, ohlásili predstavitelia spoločnosti KKW Beauty fanúšikom na sociálnych sieťach značky.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj blesk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií