fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian asi zlyhal Photoshop a fanúšikovia si všimli jej “tretiu ruku“

Kim Kardashian zverejnila fotografiu so značným zlyhaním Photoshopu – teda pokiaľ nemá tri ruky.

Máte tip? napíšte nám mailom

39-ročná televízna hviezda reality show, Kim Kardashian, uverejnila na sociálne siete dve fotky z fotografovania inšpirované hadom.

Tieto fotky predstavujú štvornásobnú matku oblečenú v bikinách s potlačou hada a s vlasmi s tematikou hadej kože. Nechýbajú ani nechty s hadím efektom.

Bohužiaľ, na zverejnenej fotografii, kde je chrbtom k fotoaparátu a rukami na stene, sa vo vlnách vlasov objavuje ďalšia ruka.

twitter.com/NicolaFerris
EXMbjWAAAcaQp
twitter.com/KimKardashian

Kim zastavila výrobu svojej značky

Toto je smutná správa pre fanúšikov značky KKW Beauty, ktorú vytvorila Kardashianka. Počas epidémie koronavírusu bola pozastavená výroba kozmetických výrobkov tejto značky. Epidémia v Spojených štátoch narastá čoraz rýchlejšie a s nakazenými viac ako 130 000 ľuďmi a 1 600 obeťami sa krajina snaží vyrovnať po svojom a obmedzuje, čo sa dá.
Produkcia mnohých spoločností bola teda pozastavená. Kim Kardashian a jej výroba kozmetiky tomuto nariadeniu neunikla. Príčinou uzavretia bolo nariadenie Gavina Newsona, guvernéra Los Angeles. Túto smutnú  správu, no na druhej strane nevyhnutné opatrenie pre bezpečnosť zamestnancov, ohlásili predstavitelia spoločnosti KKW Beauty fanúšikom na sociálnych sieťach značky.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj indy100
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií