Kotlebovci a ich voliči sa pohoršovali nad údajným rodinkárstvom v obci Nižná Poruba! Hoax o neexistujúcej obci však nesie hlbšie posolstvo

Kotlebovci a ich voliči sa pohoršovali nad údajným rodinkárstvom v obci Nižná Poruba! Hoax o neexistujúcej obci však nesie hlbšie posolstvo

Kotleby opäť raz predviedli “bystrý úsudok.”

Pred pár dňami sa na stránkach podporujúcich Mariána Kotlebu a jeho ĽSNS začala šíriť schéma, ktorá znázorňuje prekvitajúce rodinkárstvo v obci Nižná Poruba. V tejto obci si podľa nej rómsky starosta zamestnal na veľmi zaujímavé pracovné pozície svojich dvoch bratov a aj manželku. Takto tejto rodine mesačne pribudne na účte dokopy 2025 eur. A aby toho nebolo málo, starosta Gejza Baláž má takú drzosť, že chce kandidovať aj v ďalších voľbách!


 

2624690_625x

Tieto správy kotlebovcov a ich sympatizantov úplne pobúrili a tak sa ich rozhodli, samozrejme, zdieľať a šíriť internetom. Lenže, ako inak, opäť raz sa im totiž podarilo šíriť HOAX, pretože obec Nižná Poruba NEEXISTUJE! V schéme boli použité fotky Rumunov, ktorí žijú vo Veľkej Británii. Lenže aj keď táto správa bola nepravá, ukrýva v sebe istú pravdivosť. V schéme je totiž znázornené rodinkárstvo, ktoré prekvitá v BBSK, v ktorom je županom predseda ĽSNS, a ktorý si na zaujímavé pozície dosadil manželku a bratov.

Takže kotlebovci a ich voliči sa tak vo svojej podstate pohoršovali nad tým, s čím vlastne samí sympatizujú.

Autor schémy a admin facebookovej stránky Panoptikum hrdích slovienou sa ohľadom tohto hoaxu rozrozprával aj vo videu na YouTube:

 

 

Zdroj: Facebook, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj veľké brucho urobí veľkú zábavu. Pozrite si VIDEO, ako tento muž baví internet!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*