fbpx
Krátky a dojemný animák vás presvedčí, že nechať minulosť minulosťou je to najlepšie, čo pre seba môžete spraviť

Krátky a dojemný animák vás presvedčí, že nechať minulosť minulosťou je to najlepšie, čo pre seba môžete spraviť

Minulosť patrí minulosti a my by sme sa mali od nej odpútať a posunúť sa. Presvedčí vás o tom krátky animák s názvom Lili.

Každého z nás do väčšej alebo menšej miery ovplyvňuje minulosť. Dennodenne sa mnohokrát do nej vraciame a pripomíname si rôzne ťažké a bolestivé, ale i krátke šťastné momenty, ktoré sme prežili. V mnohých prípadoch ide o spomienky na niečo, čo sa už nedá vrátiť a nás ten pocit zožiera. Aj keď nás môže použiť a môžeme z nej vyťažiť, nemali by sme v nej žiť. Treba žiť tu a teraz.

Práve to sa snaží k krátkom, dojemnom a výstižnom animáku, v ktorom je hlavná postava síce bez slov, no i tak poskytne odkaz, ktorý chytá za srdce. Ale veď – najlepšie bude, keď si ho pozriete sami…

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Majú iba 19 rokov a sú najmladšími miliardármi. Ich rodinu však sprevádza temná minulosť spojená s nacistami
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.