fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré činnosti milujú muži najviac? Budete prekvapení, ktoré!

Každý muž má okrem svojej práce aj voľnočasové aktivity, ktorých by sa nevzdal ani keby mal okolo seba tucet žien. Samozrejme, mala by mu stačiť jedna žena. Mnohí muži však nevedia vydržať v jednom vzťahu a ženy striedajú ako ponožky.

O tom však nebude dnešný článok. Povieme si, aké činnosti muži jednoznačne milujú. Čo viete, možno medzi nimi nájdete tie, ktorých sa ani vy nechcete vzdať za žiadnych okolností. Popíjanie kávy rozhodne nebudeme spomínať. To milujú aj ženy, aj muži.

Leňošenie na gauči

Po práci, s kávou, v teplákoch a so žiadnymi povinnosťami. Kto by toto nemiloval? Každý jeden muž je rád, keď príde domov a nemusí robiť vôbec nič. Zapne si Ligu Majstrov, ľahne si na sedačku, prikryje sa dekou a relaxuje.

Športy

Muži inklinujú ku kolektívnym športom viac ako ženy. Radi si zapnú v televízii spomínaný futbal (najčastejšie futbal španielskeho Realu Madrid), pozrú skoky, biatlon, hokej a podobne. Niektorí sa im venujú aj aktívne. Je to spôsob, ako zrelaxovať a prísť na iné myšlienky. Je to aj spôsob, ako si vypracovať svaly na celom tele, a to muži samozrejme chcú.

Jedenie

Dobré domáce jedlo a ešte pripravené s láskou. Áno, aj to muži nadovšetko milujú a nevzdajú sa ho. Práve jedenie patrí prekvapivo k obľúbeným činnostiam takmer všetkých mužov. Sú radi, keď si ho môžu vychutnať v pokoji a bez toho, aby im partnerka do toho akýmkoľvek spôsobom zasahovala.

Foto: Pexels

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"