fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rodrigo Alvez: Ľudský Ken sa stal… Barbie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kvôli množstvu plastických operácii a svojmu výzoru získal prezývku „ľudský ken“. Nakoniec sa z neho stala „ľudská barbie“ a on je konečne štastný a sám(a) sebou.

Známy brazílsky moderátor, Rodrigo Alves nebol nikdy spokojný so svojim fyzickým vzhľadom. Aj preto sa rozhodol podstúpiť viacero plastických operácií. Tie z neho vytvorili doslova ľudského Kena. Podoba so známou plastovou bábikou mužského pohlavia bola nepopierateľná. Avšak túžba po zmene a jeho vnútorný nesúhlas s tým, ako vyzerá stále neprestávali. Rodrigo Alves sa preto rozhodol ukryť. Po dobu 3 mesiacov pred verejnosťou skrýval svoju tvár. Dôvod nepoznal nikto, okrem neho a jeho lekárov. Rozhodol sa totiž odhaliť v sebe ženu, ktorá, ako on sám hovorí,dlho spala v tele muža”.

Ľudský Ken

Množstvo plastických operácií obhajoval známy moderátor túžbou po kráse a zmene. Avšak dôvod, pre ktorý si Rodrigo Alves viackrát ľahol pod skalpel plastických chirurgov je omnoho silnejší a hlbší. Brazílsky modetáror sa v skutočnosti snažil nájsť svoje dlho ukryté JA. Ten, ktorého po celý čas verejnosť aj média nazývali ľudským Kenom, je v skutočnosti Barbie.

View this post on Instagram

Cha cha cha ! Life never felt so good ! #barbie

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Rodrigo dlho popieral svoju identitu, až nakoniec odhalil, že je trans žena. O tejto zmene neodvážil hovoriť a pred verejnosťou ju doslova popriel. Až doteraz. Na svojom profile na Instagrame  postupne zverejnil viacero fotografií a videí s dlhými vlasmi. Neprehliadnuteľným znakom jeho zmeny je aj postava, ktorá kopíruje tú ženskú. Štíhly pás, vytvarované boky.

Rodrigo skončil, vitaj Roddy

„Žila som ako húsenica 36 rokov,” vysvetľuje Rodrigo, dnes už Roddy známemu magazinu Daily Mirror. “Teraz som motýľ pripravený lietať. Potrebovala som veľa odvahy priznať si, kým skutočne som. Nič z toho by som nedokázala bez lásky a podpory mojej neuveriteľnej rodiny a priateľov,“ dodáva Roddy v rozhovore.

Ďalšie plastické operácie

V najbližších mesiacoch by mala Roddy podstúpiť niekoľko operácií, aby jej telo zodpovedalo duši, ktorú ukrýva.  Nasledovať by mala plastická operácia prsníkov, úprava tváre a brady. Posledný krok v tomto procese bude chirurgická zmena pohlavia. Na to, aby sa z Rodriga stala skutočná Roddy bude moderátor okrem množstva hodín na klinikách potrebovať aj množstvo peňazí, aby dosiahol svoj konečný sen.

Čítajtie tiež:

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií