fbpx
Mali ste v detstve radi Macka Pú? Teraz prichádza v hranom filme, ktorý chytá za srdce. Pozrite si trailer

Mali ste v detstve radi Macka Pú? Teraz prichádza v hranom filme, ktorý chytá za srdce. Pozrite si trailer

Deťmi milovaný Macko Pú sa vracia vo filme s názvom Christopher Robin.

Spoločnosť Disney sa v poslednom čase venuje okrem tvorby animákov aj hraným filmom, ktoré prinesú najznámejšie príbehy v novom prevedení. Medzi inými sa v novom šate objavia aj dobrodružstvá plyšového medvedíka Macka Pú. Ak by ste však čakali film s rovnomenným názov, nedočkali by ste sa. Film, v ktorom sa Macko Pú objaví ponesie názov Christopher Robin – čo je meno macíkovho kamaráta.

Zdroj: YouTube

Film bude mať premiéru 3. augusta tohto roku a bude akýmsi voľným pokračovaním príbehu, ktorý poznáme. Z Christophera však už bude dospelý muž, ktorý má manželku a malú dcérku. Okrem nich však má aj problémy v práci a tak bude musieť čeliť zásadnej otázke – uprednostniť prácu alebo rodinu? Aby toho nebolo málo, v tom čase do jeho života prichádza jeho priateľ z detstva – Macko Pú, ktorý ho požiada o pomoc.

Zdroj: YouTube

Christopher postupne prichádza na to, že ak chce byť šťastný, nesmie zabudnúť na to, že bol malým chlapcom. Hlavnú rolu, čiže Christophera si vo filme zahrá…

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Milujete film "Sám doma"? Pozrite sa, ako vyzerá dom z tejto svetoznámej snímky dnes
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.