Prichytila manžela pri sledovaní stránok pre dospelých. To, akú pomstu mu pripravila, vyráža dych

Prichytila manžela pri sledovaní stránok pre dospelých. To, akú pomstu mu pripravila, vyráža dych

Manželkina pomsta sa mu nesnívala ani v tých najhorších nočných morách…

Pre ženu určite nie je veľmi príjemné, keď svojho partnera či manžela nachytá pri sledovaní péčka. Ešte horšie však je, keď si prezerá hanbaté videá a fotky žien nielen z péčkového priemyslu. Podobný prípad sa stal manželom v najlepších rokoch.


40-ročná žena zistila, že jej o štyri roky starší manžel, pravidelne navštevuje fórum pre dospelých, na ktoré mladé a chrumkavé slečinky nahrávajú svoje nahé fotografie. Nakoľko bola v pokročilom štádiu tehotenstva a trápilo ju nízke sebavedomie a napätie, nepridala si atraktívna, čo ju trápilo. Jej milovaný ju však ubezpečoval, že on nepatrí k mužom, ktorí vyhľadávajú stránky s pornografiou. Týmto svojim tvrdeným sa situácia v manželstve čiastočne upokojila, no nie na dlho.

Po krátkom čase manželka opäť na to, že jej polovička navštevuje hanbaté stránky, kde tentokrát pridávali svoje nahé snímky ženy po tridsiatke. Tentokrát však svojmu manželovi nič nedarovala a prišla pomsta, o akej sa mu nesnívalo ani v najhoršom sne.

Žena sa rozhodla nafotiť vlastné pikantné fotografie a zazdieľala ich na rovnakej stránke, ktorú navštevoval jej manžel. Po tom, ako nahé zábery pridala, neváhala a túto skutočnosť mu oznámila. Chlap v tom momente nevedel, čo od zúrivosti robiť. Medzitým si erotické fotky získali popularitu a cudzí muži ich vo veľkom lajkovali, komentovali, zdieľali a bohvie, čo všetko pri nich robili.

Manželka sa s touto jej pomstou pochválila na internetovom fóre, ktoré je venované rodičom a rodičovstvu. Ľudia, ktorí si jej príbeh prečítali, sa rozdelili na dve skupiny a zatiaľ čo jedna polovica ju chváli a dáva jej za pravdu, druhá si myslí, že jej konanie poriadne prehnala. Aký je tvoj názor?

 

Zdroj: Men´s Health

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Roky viedla dvojitý život, o ktorom jej manžel ani len netušil. Keď zistil, čím sa roky živila, zavraždil ju
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*