Máš už tehličky na brušku? Ak nie, vyskúšaj tieto triky!

Máš už tehličky na brušku? Ak nie, vyskúšaj tieto triky!

Tehličky na brušku? Ak sa posnažíš, môžeš ich mať!

Je čas letných kúpalísk a oddychu v polonahom tele. Tí chalani, ktorí majú tehličky na bruchu, sa môžu nimi vystatovať na verejnosti. Ostatní sa musia buď uskromniť, alebo s tým niečo robiť. Aj keď je vraj viac sexy pivné bruško, článok o tom nájdeš TU, tehličky na brušku ti určite otvoria dvere aj tam, kde si ich mal do teraz zatvorené.


Ak nevieš, ako na tehličky na brušku, vyskúšaj tieto cviky. Určite ti pomôžu! 🙂

Sklapovačky

Ľahni si na podložku, pokrč nohy v kolenách a ruky si daj pre väčšiu obtiažnosť prekrížené na prsia alebo za hlavu. Môžeš si pomôcť tým, že si špičky nôh o niečo zaprieš, alebo niekoho požiadaš o to, aby ti ich podržal. Potom už stačí zdvíhať lopatky zo zeme smerom ku kolenám. Musíš však dávať pozor, aby si sa nehŕbil. Chrbtica musí byť vyrovnaná. Ak si to chceš sťažiť, ľahni si na naklonenú lavicu hlavou dole, alebo si na prsiach podrž činku.

Trénuj aj torzo

K tomu, aby si si svoje tehličky vypracoval, musíš vedieť, ako vlastne svaly fungujú. Úlohou brušných svalov je udržiavať seba so svalmi chrbtice v rovine. Preto je jeden z najlepších cvikov aj cvičenie celého torza, a to sú drepy a vzpieranie činiek.

728px-Get-Six-Pack-Abs-Step-11

Viac cvikov nájdeš na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  4-minutový denný tréning, ktorý nahradí hodinu strávenú v posilke. Toto by mali vidieť najmä časovo vyťažení ľudia
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*