fbpx
Máte problém upokojiť plačúce dieťa? Sestrička vám ukáže uterákovú metódu, s ktorou to zvládnete za pár sekúnd

Máte problém upokojiť plačúce dieťa? Sestrička vám ukáže uterákovú metódu, s ktorou to zvládnete za pár sekúnd

Túto uterákovú metódu si zamilujú všetci rodičia!

Utíšiť plačúce dieťa dá poriadne zabrať a svoje o tom vedia všetci rodičia. Namiesto natriasania či spevu však najbližšie vyskúšajte nasledujúci trik, ktorý dokáže upokojiť dieťa za pár sekúnd.

Istá zdravotná sestra sa totiž na internete podelila so zaujímavou uterákovou metódou, ktorá dokáže poriadne divy. Stačí, aby ste zatočili uterák do rolky a položili ho okolo svojho dieťatka tak, aby sa cítilo ako v objatí.  Následne sa vaša ratolesť upokojí a pokojne zaspí.

Ide skutočne o jednoduché a účinné riešene, ktoré si zamilujete. Viac už prezradí samotné video s návodom, ako na to.

Čo poviete na túto metódu? Pozdáva sa vám?

Zdroj: https://infospravy.sk/clanok/58053-sestricka-ukazala-vybornu-fintu-s-uterakom-ktora-za-par-sekund-upokoji-placuce-dieta, https://www.youtube.com/watch?v=A-iBor69YWs
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=A-iBor69YWs

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto je 10 detí, ktoré dokázali vraždiť. Neuveríš, aké beštiálne veci spravili
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)