fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle sa minulý rok, 19. mája 2018 stala súčasťou kráľovskej rodiny. Za svojho manžela si vzala princa Harryho, ktorému pred nedávnom porodila syna Archieho. Aké je tajomstvo ich dokonalého vzťahu? 

Kráľovská svadba princa Harryho a Meghan Markle sa stala udalosťou minulého roka. Pred očami miliónov divákov povedala bývalá americká herečka svoje “áno” dovtedy nenapraviteľnému Harrymu. A presne od tohto momentu sa život Meghan obrátil hore nohami.

Mediálna vojna voči Meghan Markle

Bývala hviezda seriálu “Kravaťáci” je pod drobnohľadom verejnosti a bulvárnych médií. Každý jej pohyb, gesto či situácie, v ktorých sa ocitá sú skúmané, komentované a analyzované. Ako sama v priznala, tento mediálny tlak na jej osobu je pre ňu nesmierne vyčerpávajúci a necíti sa dobre. Sám princ Harry sa ju rozhodol chrániť a nie len že podal žalobu na viaceré bulvárne britské média, ale aj uvažuje nad odchodom z Veľkej Británie. Hoc pre nich úplný oddchod z kráľovstva nie je možný, hneď ako im skončia pracovné povinnosti odchádzajú do Spojených štátov amerických, aby si oddýchli.

Prečítajte si tiež:
Adrenalínové zážitky: Vyskúšate let balónom, off-road jazdu, voľný pád či paddeboarding?
Zdroj: Instagram @meghanmarkle_official

Kate a Meghan

Kate Middleton sa rovnako ako Harry rozhodla Meghan chrániť a snaží sa jej byť oporou, čo však britské  média vyvracajú a píšu o opaku. Kate a Meghan opisujú ako veľké súperky, čo však podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodine nie je pravda. Podpora Kate je pre Meghan, matku malého Archieho, doslova balzamom na dušu.

Zdroj: Instagram

Rada, vďaka ktorej sa Meghan nevzdáva

Wendell Pierce, americký herec, bývalý kolega Meghan Markle sa v utorok, 29.októbra v rozhovore pre Good Morning Britain  rozrozprával o vojvodkyni zo Sussexu. V seriáli “Kravaťáci” hral Wendell Pierce hral otca Meghan Markle a títo dvaja herci si medzi sebou vytvorili silný priateľský vzťah.

Počas rozhovoru sa Wendell Pierce priznal, že bol hosťom na svadbe Meghana a Harryho. Počas tejto udalosti využil pár sekúnd a pošepkal Meghan cennú radu. Čo jej povedal? Jednoducho, že jej život sa po tomto kráľovskom zväzku úplne zmení, no nikdy nesmie zabudnúť, že bola a bude vždy milovaná a podporovaná. 

Čítajte tiež:

Meghan Markle opäť porušuje kráľovský protokol: Čo na to kráľovná?

 

Prečítajte si tiež:
Kuracie nugetky, zmrzlina či raňajkové cereálie: Ultra spracované potraviny môžu byť cestou k predčasnej smrti
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií