fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: V Kanade žijú na starom cintoríne

Máte tip? napíšte nám mailom

Neprešiel ani týždeň, odkedy sú Meghan Markle a Harry spoločne so svojim synom Archiem v Kanade a už opäť plnia titulky bulvárnych novín. Avšak informácia, ktorá prenikla na verejnosť naháňa naozaj strach. Podľa hlavy starodávneho indiánskeho kmeňa žijúceho v Kanade bolo na hroboch jeho predkov postavené panské sídlo. To, do ktorého sa nasťahovali Harry a Meghan Markle.

Meghan Markle a Harry v Kanade

Ostro sledovaný pár žije v kaštieli, ktoré im pre ich nový, samostatný život, ďaleko od kráľovskej rodina požičal tajomný milionár. Luxusné sídlo, do ktorého sa nasťahovali je pre nich miestom, ktoré dôverne poznajú. V prítomnosti Dorie Ragland, matky Meghan Markle tú oslávili pokojné sviatky na konci roka 2019. Samozrejme, ich 8-mesačný syn Archie bol spolu s nimi.

Miesto, kde rodina prica Harryho našla pokoj však nenechá pokojne spávať potomkov starého kmeňa žijúceho v Kanade. Ako v pondelok, 26.januára 2020 informoval známy denník Mirror, luxusný dom odhadovaný na 12,5 milióna eur bol postavený na hroboch predkov indického kmeňa Tseycum.

Posvätné miesto

Súčasná náčelníčka kmeňa, Tanya Jimmy žiada princa Harryho a Meghan Markle, aby uznali existenciu týchto hrobov, ktoré sa nachádzajú na ich novej kanadskej adrese: „Neignorujte nás. Zem, na ktorej je postavený dom, bola ukradnutá.” 

V rozhovore pre Mirror tiežd dodáva, že “by bolo skutočne úžasné, keby sme získali  podporu Harryho a Meghan. Ak sa s nami stretnú, rozdelíme si s nimi chlieb a budeme diskutovať tak, ako to robíme už stovky rokov. “

Stretnutie potomkov kmeňa Tseycum spolu s Meghan Markle a Harrym nie je isté. Sídlo, kde momentálne žijú je podľa informácií len ich dočasným domov. Presťahovali sa sem na základe odporúčania herečky a speváčky Katharine McPhee, bývalej spolužiačky vojvodkyne.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Prečo Princ George počúva stále tú istú pesničku?

Sussex si hľadá nový domov

Meghan Markle a Harry si v momentálne aktívne hľadajú nový kanadský domov. Malý Archie však žije vo Vancouveri od minulého novembra, pričom jeho rodičia ho na chvíľku opustili a vydali sa na krátku cestu začiatkom januára, aby oznámili svoj ochod z kráľovskej rodiny.

Meghan Markle  sa následne, 13. januára rýchlo vrátila do Kanady k svojmu synovi. Princ Harry zostal vo Veľkej Británii, aby vyriešiel krízu spôsobenú Megxitom. Vojvoda zo Sussexu sa o týždeň neskôr, 20. januára 2020 s úsmevom vrátil do Kanady, kde ho čakala jeho rodina.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií