fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Čo prezradila vo svojom prvom oficiálnom rozhovore?

Meghan Markle sa po dlhej dobe objavila na obrazovkách a poskytla rozhovor. Prekvapila nielen oblečením, ale aj svojím vyjadrovaním a slovami.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle poskytla televízny rozhovor, ktorým prekvapila nielen médiá, ale aj verejnosť. Jedná sa o prvý rozhovor, ktorý poskytla odvtedy, ako Megxit nadobudol oficiálne platnosť. Vojvodkyňa zo Sussexu ním mala pravdepodobne v úmysle dokázať, že už nemá nič spoločné s kráľovskou rodinou. A zaroveň aj to, že už teraz dodržiava svoje vlastné pravidlá. 

Prvý rozhovor Meghan Markle

Meghan Markle, bývalá princezná, ktorá sa rozhodla oslobodiť od pravidiel slušnosti uložených kráľovskou rodinou. Takto by sme mohli nazvať vojvodkyňu zo Sussexu. Tá poskytla rozhovor, ktorý tento pondelok 20. apríla 2020 odvysielala americká televízia ABC. V rámci neho sa 38-ročná bývalá americká herečka rozhovorila aj o  dokumentárnom filmu Disney o slonoch. V ňom zapožičala svoj hlas jednému z “hlavných hrdinov”. Zároveň sa v prospech organizácie, ktorá sa venuje záchrane slonov, zriekla svojho honoráru a v plnej výške im ho darovala.

Odborník na kráľovskú rodinu, ktorý rozhovor sledoval, pre časopis The Mirror poznamenal, že Meghan Markle urobila všetko pre to, aby vymazala svoju kráľovskú minulosť. V odvysielanom rozhovore môžeme vidieť, že má na sebe  biele tričko s výstrihom, rovnaké, aké nosila v časoch, keď „bola iba Harryho priateľkou.“  Kráľovský expert to považuje za spôsob, ako sa bývalá americká herečka pokúša prinútiť Američanov a Britov zabudnúť na mnoho kontroverzných situácií, ktorým bola vystavená ako členka kráľovskej rodiny. Zároveň sa týmto ležérnym oblečením snaží poukážať na to, že svoj nový život žije ako nezávislá žena.

 

Prečítajte si tiež:
Plánuje Rytmus s krásnou Jasminou dieťa?
Meghan Markle
Zdroj: Instagram

Elegantný prízvuk vojvodkyne zo Sussexu

Zmenu u Meghan Markle nepozorujeme len v jej vzhľade, ale aj v reči jej tela. Judi James, známa expertka na reč tela, zdôraznila, že Meghan „vyvolala dojem, že skryla všetky svoje kráľovské postoje a celú svoju minulosť v rámci britskej kráľovskej koruny.“

Minulosť sa však znovu objavuje, keď analyzujeme jej elegantný prízvuk. Rozhovor, ktorý televízia odvysielala, nebol uskutočnený naživo, ale jednalo sa len o záznam. Meghan Markle totiž nedala súhlas na jeho uskutočnenie a odvysielanie v priamom prenose.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií