fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáme ich z MEME obrázkov, ktoré nás dennodenne bavia. Ako ale títo ľudia v bežnom živote?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako vyzerajú ľudia z MEME obrázkov v skutočnom života?

Žijeme v ére internetu a sociálnych sieti, ku ktorým už neodmysliteľne patria meme obrázky. Tie zdieľajú rôzne stránky či ľudia a popularite sa tešia predovšetkým preto, že sa v nich dokážeme nájsť a vedia nás poriadne pobaviť. Aj keď postavičky z týchto vtipných obrázkov sa nemenia, ľudia, ktorí sú “meme celebrity” sa časom menia a starnú. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako sa legendy internetu zmenili.

Šialená priateľka

Zdroj: BoredPanda

Laina Morris ešte v roku 2012 zvejnila na internete paródiu na pieseň Boyfriend od Justina Biebera. Screenshoot z tohto videa sa stal natoľko obľúbeným, že z neho vzniklo meme, ktoré je dodnes veľmi populárne.

Šťastlivec Brian

Zdroj: BoredPanda

Chlap, ktorý je známy vo svete meme ako Brian, sa v skutočnosti volá Kyle Craven.

Dievčatko pri horiacom dome

Zdroj: BoredPanda

Dievčatko so škodoradostným úsmevom odfotené pred horiacim domom sa volá Zoe Roth a v súčasnosti z nej už je dospelá žena.

Scumbag Steve

Zdroj: BoredPanda

Chalan na fotografii, ktorú odfotila jeho matka, sa volá Blake Boston a prvýkrát sa tento jeho záber objavil na internete ešte v roku 2011.

Prečítajte si tiež:
Sajfa a Veronika prezradili, prečo zatiaľ neukazujú tvár malej Sáry

Svetové problémy

Zdroj: BoredPanda

Žena z tohto MEME je v skutočnosti známa talianska herečka, Silvia Bottini, ktorá získala aj mnoho ocenení.

Zdržiavanie vetrov

Zdroj: BoredPanda

Michael McGee, ktorý sa na fotke nachádza sa s týmto záberom dostal na internet prvýkrát v roku 2014 a ľudia ho zbožňujú a využívajú do dnes.

Prekvapený výraz

Zdroj: BoredPanda

Malé dievčatko so zarazeným výrazom sa objavilo na obrazovkách Disney channelu, konkrétne v seriály Veľa šťastia Charlie.

Úspešné dieťa

Zdroj: BoredPanda

Chapček menom Sam Griner sa na internete objavil už v roku 2007. Na sociálnej sieti záber zazdieľala jeho matka, podľa ktorej sa dieťa pokúšalo zjesť piesok, avšak ľudia v ňom videli ničiteľa pieskových hradov. Neskôr sa z však z neho stalo meme známe ako úspešné dieťa.

WTF pohľad

Zdroj: BoredPanda

Ešte v roku 2015 sa na internete objavilo video, na ktorom vidieť dve sestry a ich reakcia na to, že idú do Disneylandu. Zatiaľ, čo staršia slečna sa teší, malá len nechápavo a pohoršene zazerá. Toto dievčatko má meno Chloe.

 

 

Foto: https://www.boredpanda.com/popular-memes-now-vs-then/

Zdroj: https://www.boredpanda.com/popular-memes-now-vs-then/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií