fbpx
Poznáme ich z MEME obrázkov, ktoré nás dennodenne bavia. Ako ale títo ľudia v bežnom živote?

Poznáme ich z MEME obrázkov, ktoré nás dennodenne bavia. Ako ale títo ľudia v bežnom živote?

Ako vyzerajú ľudia z MEME obrázkov v skutočnom života?

Žijeme v ére internetu a sociálnych sieti, ku ktorým už neodmysliteľne patria meme obrázky. Tie zdieľajú rôzne stránky či ľudia a popularite sa tešia predovšetkým preto, že sa v nich dokážeme nájsť a vedia nás poriadne pobaviť. Aj keď postavičky z týchto vtipných obrázkov sa nemenia, ľudia, ktorí sú “meme celebrity” sa časom menia a starnú. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako sa legendy internetu zmenili.

Šialená priateľka

Zdroj: BoredPanda

Laina Morris ešte v roku 2012 zvejnila na internete paródiu na pieseň Boyfriend od Justina Biebera. Screenshoot z tohto videa sa stal natoľko obľúbeným, že z neho vzniklo meme, ktoré je dodnes veľmi populárne.

Šťastlivec Brian

Zdroj: BoredPanda

Chlap, ktorý je známy vo svete meme ako Brian, sa v skutočnosti volá Kyle Craven.

Dievčatko pri horiacom dome

Zdroj: BoredPanda

Dievčatko so škodoradostným úsmevom odfotené pred horiacim domom sa volá Zoe Roth a v súčasnosti z nej už je dospelá žena.

Scumbag Steve

Zdroj: BoredPanda

Chalan na fotografii, ktorú odfotila jeho matka, sa volá Blake Boston a prvýkrát sa tento jeho záber objavil na internete ešte v roku 2011.

Svetové problémy

Zdroj: BoredPanda

Žena z tohto MEME je v skutočnosti známa talianska herečka, Silvia Bottini, ktorá získala aj mnoho ocenení.

Zdržiavanie vetrov

Zdroj: BoredPanda

Michael McGee, ktorý sa na fotke nachádza sa s týmto záberom dostal na internet prvýkrát v roku 2014 a ľudia ho zbožňujú a využívajú do dnes.

Prekvapený výraz

Zdroj: BoredPanda

Malé dievčatko so zarazeným výrazom sa objavilo na obrazovkách Disney channelu, konkrétne v seriály Veľa šťastia Charlie.

Úspešné dieťa

Zdroj: BoredPanda

Chapček menom Sam Griner sa na internete objavil už v roku 2007. Na sociálnej sieti záber zazdieľala jeho matka, podľa ktorej sa dieťa pokúšalo zjesť piesok, avšak ľudia v ňom videli ničiteľa pieskových hradov. Neskôr sa z však z neho stalo meme známe ako úspešné dieťa.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto vychytávky z internetu tvoj život zaručene uľahčia. Alebo aj nie...

WTF pohľad

Zdroj: BoredPanda

Ešte v roku 2015 sa na internete objavilo video, na ktorom vidieť dve sestry a ich reakcia na to, že idú do Disneylandu. Zatiaľ, čo staršia slečna sa teší, malá len nechápavo a pohoršene zazerá. Toto dievčatko má meno Chloe.

 

 

Foto: https://www.boredpanda.com/popular-memes-now-vs-then/

Zdroj: https://www.boredpanda.com/popular-memes-now-vs-then/

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.