fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jasmina vyšla s pravdou von: Meno Sanel som vybrala ja, nie Rytmus!

Máte tip? napíšte nám mailom

Už onedlho čaká Jasminu Alagič Vrbovskú pôrod jej prvého syna. O jeho mene je už rozhodnuté – bude to Sanel.

Ako sa bude volať prvý syn známeho slovenského rapera Rytmusa, informoval verejnosť naozaj netradičným spôsobom. Rytmus zložil svojmu očakávanému synovi pieseň. S hudbou mu pomohol ďalší známy spevák Tomi Popovič.

„Pieseň sa volá Sanel, čo je bosniacke meno. Je tak možné, že práve takto sa nový prírastok do rodiny Vrbovských bude volať,”  takto sme vás informovali hneď po tom, ako Rytmus pieseň uverejnil na YouTube. Očakávania sa potvrdili a ich prvý potomok bude naozaj niesť meno Sanel.

Pre portál cas.sk Jasmina priznala, že meno vybrala ona. Podľa jej slov mala meno vybrané už dávno predtým, ako vôbec plánovala vzťah. „Keď som to meno povedala Paťovi, tak som veľmi vďačná, že zareagoval tak, ako zareagoval, lebo ho prijal s obrovskou radosťou,” povedala balkánska moderátorka. Svoj výber odôvodňuje tým, že sú jej bližšie práve mená balkánskeho pôvodu. 

Prečítajte si tiež:
Čo robia celebrity v karanténe? Tieto instagramové profily vás pobavia

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií