fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Molčan si nezopakuje minuloročný úspech na turnaji ATP v Belehrade, môže za to choroba

Nedávno sa prešovský rodák premiérovo v kariére dostal do Top 50 mužského rebríčka a aktuálne v ňom figuruje na 47. priečke.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.4.2022 (Webnoviny.sk) – Vlani sa slovenský tenista Alex Molčan prebojoval na turnaji ATP v srbskom Belehrade do svojho premiérového finále na okruhu, v aktuálnej sezóne však tento úspech nezopakuje.

Hlavný súťaž sa v srbskej metropole začala v pondelok a v “pavúku” dvojhry mužov chýba slovenská mužská jednotka. Dôvodom bola choroba zverenca trénera Karola Becka.

“Počas minulého týždňa som ochorel, preto nemôžem hrať na turnaji v Belehrade. Bol som smutný z toho, že som sa musel odhlásiť. Je to môj obľúbený turnaj, ktorý zmenil môj tenis v mnohých veciach. Tento týždeň sa už cítim zdravý a pripravený kráčať ďalej,” napísal 24-ročný Molčan na svojom instagrame.

Nedávno sa prešovský rodák prebojoval do finále aj na turnaji ATP v marockom Marrákeši až do finále a premiérovo v kariére sa dostal do Top 50 mužského rebríčka. Aktuálne v ňom figuruje na 47. priečke.

Zdroj: Webnoviny.sk – Molčan si nezopakuje minuloročný úspech na turnaji ATP v Belehrade, môže za to choroba © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií