fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž sa rozhodol, že geniálnym spôsobom pomôže priateľke predať 21-ročné auto. Teraz ho chcú desiatky ľudí kúpiť za viac, ako si vieš prestaviť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Predaj použitého auta je v dnešnej dobe dosť ťažký a zdĺhavý proces, nakoľko konkurencia je veľká a každý hľadá výhodnejšiu variantu, než je tá vaša. Keď sa však jedná o auto staršie ako 20 rokov, level náročnosti ešte viac stúpa.

Spisovateľ a režisér v jednom, Max Lanman, ktorý pôsobí v LA, sa rozhodol, že svojej priateľke pomôže predať 21-ročnú Hondu. Geniálnym spôsobom vytvoril reklamu, ktorá upútala tisícky ľudí a záujem o vozidlo stála narastá.

Pred nejakým časom o toto vozidlo prebiehala aukcia na portáli eBay, kde sa suma dostala až na 150-tisíc dolárov, čo sa však spoločnosti eBay zdalo podozrivé a zrušili ju. To však pár neodradilo a rozhodli sa aukciu spustiť znovu a tentokrát s podporou samotnej spoločnosti. Cena začala na 400 dolároch a momentálne stojí na čísle 5600.

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií