fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neznámy muž priniesol do útulku neidentifikovateľné zviera. Keď ho pracovníci ostrihali, neverili vlastným očiam

Máte tip? napíšte nám mailom

Pracovníci v útulku najprv ani len netušili, aké zviera sa im dostalo pod ruky…

Zamestnanci útulkov sú pomerne zvyknutí na to, že k nim zvieratá prinášajú ľudia anonymne. Inak tomu nie je ani v útulku v nevadskom Gardnerville. Práve tam neznámy muž priniesol mimo pracovných hodín klietku so zvieraťom, ktoré najprv pracovníci nedokázali ani len identifikovať.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Zamestnanci útulku pôvodne predpokladali, žeby sa mohlo jednať o psa. “Nedokázali sme prísť na to, čo to je. To zviera vyzeralo skutočne zvláštne,” uviedol dozorca Liz Begovich. Po chvíli však prišli na to, že neidentifikovateľné zviera je kocúr.

Zdroj: BoredPanda

“Bolo to príšerné. Bol väzňom vlastnej kožušiny, mal nadváhu a pohyb mu robil značné problémy. Okamžite sme ho odviezli k veterinárovi. Tam z neho oholili neuveriteľné 2 kilogramy srsti. Keď už mal strihanie za sebou, začal sa prechádzať, pretože sa mu ihneď lepšie hýbalo,” opísal premenu kocúra Begovich.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

10-ročný kocúr dostal meno Bob Marley a v súčasnosti už má nových majiteľov a milujúci domov, kde sa pomaly zotavuje z rokov zanedbávania.

Prečítajte si tiež:
AKTUÁLNE: Pri podtatranskej obci Štrba zasahovali hasiči. Na hladine potoka Mlynica sa objavila neznáma pena
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií