fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nepremeškajte dobu! Toto sú trendy, ktoré kraľujú líčeniu v roku 2017

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak ešte stále žiješ matnými rúžmi, ktoré dominovali líčeniu v roku 2016, rýchlo na ne zabudni. Začal nový rok a s ním prenikli do líčenia aj nové trendy. Ani pery v roku 2017 nezaostávajú a ak si si nakúpila v tom predchádzajúcom slušnú zbierku matných rúžov, asi ťa nepoteším. Teraz totiž prichádzajú rad na lesky, lesky a ešte raz lesky!

Svietivé lesklé pery

Ak si si obľúbila matný vzhľad pier, no chceš ostať trendy, budeš sa ich musieť v tomto roku vzdať. Teraz totiž prišiel rad na lesky, krémové rúže s lesknúcim sa efektom. Jednoducho všade samé trblietky. Pozitívom pre teba môže byť fakt, že lesk vytvára efekt plných (ba priam až botoxových) pier.

Zmena nás čaká aj čo sa týka odtieňov. Ak si si zvykla na vínočervenú, fialovú a iné tmavé odtiene, priprav sa na zmenu. V roku 2017 nás vizážisti vyzývajú do odvážnych svetlých a výrazných farieb. Obľúbenou bude určite lososová či cukríková ružová.

Ďalší trend, ktorý bude vládnuť perám, je ombre efekt.

Prečítajte si tiež:
6 cvikov, ktoré môžeme urobiť bez toho, aby sme vstali z postele

Obočie, ako ti narástlo

Konečne si sa naučila vytvarovať si dokonalé obočie? Hups, v tomto roku ti to bude zrejme nanič. Dominovať bude totiž prirodzené obočie, tak ako ti narástlo. Žiadne dopĺňanie či farbenie, prípadne pravidelné upravovanie. V tomto roku nebude žiadnym prešľapom, ak ti náhodou ujde nejaký ten chĺpok mimo.

licenieNádherné dlhé riasy

Pekné oddelené jemné riasy sa nosili v minulom roku, aj v tom pred ním. Teraz prichádzajú na scénu dlhé poriadne vytočené riasy, ktoré dodajú tvojim očiam bábikovský pohľad. Ak nevieš ako dosiahnuť tento pohľad, pomôcť ti môžu aj klieštiky na mihalnice.

Tento rok budú najvyhľadávanejšou pomôckou aj umelé riasy či trsy, ktoré sa nebudú nosiť len k večernému líčeniu ale aj počas bežného dňa. Na mihalnice si v tomto roku môžeš pokojne nanášať aj farebnú riasenku, tie sú totiž extrémne trendy!

Zbohom, kontúrovanie!

Že si sa konečne naučila správe vykontúrovať tvár? (Ak ešte nevieš čo to znamená, v krátkosti ti to vysvetlím. Pri kontúrovaní ide o optické zúženie častí tváre, ktoré chceš potlačiť tmavým tieňom – napríklad nos alebo lícne kosti a optické vytiahnutie svetlým odtieňom.) Všetky svoje pomôcky na kontúrovanie môžeš odložiť do zásuvky. Tento rok ich totiž nebudeš potrebovať.

Prečítajte si tiež:
5 ranných návykov, po ktorých sa žiaľ priberá

Nosiť sa bude svetlá porcelánová pleť a čo budeme používať každý deň budú rozjasňovače! Ak si tak trochu straka a miluješ všetko čo sa trbliece a ligoce, tohtoročné trendy sú pre teba ako stvorené!

Zvýraznené líčka

Aj keď sa s kontúrovaním v tejto sezóne rozlúčime, na druhej strane sa však skamarátime s farbou na líčka. A to nie hocijako. Budeme ju používať vo výrazných ružových odtieňoch a nanášať vysoko, aj do úrovne očí a vo veľkých a výrazných vrstvách.

Zdroj: www.elle.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií