Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neskoro v noci na hipsterskom bicykli z vychýreného bratislavského podniku! Príbeh, ktorý napíše len život! – blog

Na hipsterskom bicykli

Toto je moje neuveriteľné, na 90% pravdivé  priznanie o tom čo som si včera zažila. Bolo už neskoro a ja som šla s mojim hipsterským bicyklom z jedného vychýreného bratislavského podniku kam som sa šla spolu s kamošmi rozbiť po náročnom dni v škole. Keďže bolo neskoro a mňa čakala škola, šla som domov, no bola som tak schlastaná že som nedokázala vysadnúť na bicykel, preto som ho musela tlačiť a spolu sme šli po pri neosvetlenej ceste.

10 stupňov celzia a beriem si sukňu!

Oteplilo sa na 10 stupňov, tak som si dala sukňu, a jak som tlačila bicykel, zavadila sa o koleso, čo som si nevšimla a následne sa natrhla na mieste kde mi obopínala pás. Čo sa dalo robiť, vyzliekla som si ju a šla ďalej, Od zadu na mňa zasvietili svetlá auta a ja som sa v tú chvíľu zľakla, pretože okrem svojich ružových nohavičiek som nemala nič reflexné. Veľmi som sa zľakla že by to mohla byť polícia tak som spolu s bicyklom skočila do jarku pri ceste. Auto prešlo a ja celá natešená z úspechu som vytiahla bicykel a šla ďalej. Keď som dorazila na kraj mesta, uvedomila som si svoju situáciu a aby som zakryla svoju zmrznutú riť, vyzliekla som si bundu a omotala si ju okolo pása, takto oblečená som šla cez mesto až k sebe na byt kde bývam so svojim priateľom Lukáškom. Vedela som že bude v práci, pretože chodí skoro stále na nočné, no pre istotu som nezažala na chodbe pred bytom, keby náhodou bol doma a nespal.

Nesprávny kľúč do dverí? alebo nesprávne dvere?

Bicykel som zamkla o lampu, aspoň som si to myslela.  Vopchala som kľúč do dverí od bytu, no nešlo odomknúť. Strašne som sa zľakla že počas mojej neprítomnosti sa so mnou rozišiel a vymenil zámok že som sa rozplakala. Plakala som tak hlasno až sa dvere otvorili a v nich stála staršia žena v nočnej košeli. Prvé čo mi napadlo bolo to, že je to jeho tajná staršia milenka a že ma ten debil podvádza! Začala som jej strašne nadávať do všetkých orgánov, mužských aj ženských a nakoniec som začala kopať do dverí. Na to vyšiel jej muž a poriadnu mi strelil až som sa zvalila na zem. Začal po mne ziapať aby som spamätala, že je skoro ráno, že je pracujúci človek, pri tom on udrel mňa!

Som na správnom poschodí?

Vytiahla som mobil a chcela zavolať políciu, predsa čo sa opovažujú drichmať v našom byte a ešte ma biť keď v tom vyšla z druhých dverí suseda a povedala mi že som si pomýlila poschodie. Nastalo trápne ticho, našťastie som si zachovala chladnú hlavu a bez slova vyšla tých pár schodov do svojho bytu. Lukáško nebol našťastie doma, prišiel ráno a o ničom nevie zatiaľ, nič mu ani nepoviem a dúfam že ani debilní susedia, to by som tam musela zájsť a urobiť ďalšiu scénu. Bicykel mi ukradli, zámok som zamkla, ale len o lampu, nie o bicykel, takže ak náhodou uvidíte v Bratislave sivo-zelený hipster bicykel, s košíkom vpredu, prosím ozvite sa.

Zdroj: Priznania tínedžerov, Foto: egriders.com/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií