Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika dissí, Aless dissuje, slovenská hudobná scéna plače!

Nový beef na slovenskej scéne, alebo je to skôr kuracie mäsko a chrbtové kosti, ktoré sa lámu jedna radosť? Aless a Dominika Mirgová po novom prinášajú multi-žánrovú hádku o to, kto sa komu prosil a kto sa viezol, na ktorom mene. Scény ako vystrihnuté z filmov, v ktorých hrajú hlavnú úlohu Jim Carrey a Jeff Daniels. Jedným slovom STOOPID. Neviem, či práve na vystúpenie hore by som si vybral práve Dominikin chrbát a na druhej strane neviem, či práve Aless by mala byť tá, ktorú by som chcel aby stúpala hore po mojom chrbte.

Tak či onak to prináša nové otázky, čo sa týka slovenskej hudobnej scény. Ako ďaleko zájde táto tretia svetová vojna? Aký generátor náhodných slov použila Aless v svojej skladbe? Prečo Dominika vôbec rieši 17 ročné dievča? Zapojí sa aj Kotleba do tejto hašterice, keď už je všade po internete? Nájdeme niekedy vôbec Walda? To sú otázky, ktoré by mali dostať odpoveď v najbližšej dobe. Či už je to Pódium alebo Skapareli Flow nechcem aby sa hudba uberala týmto smerom.

Boli doby kedy dissy priniesli niečo viac na scénu ako len neúspešnú superstáristku hádajúcu sa s 17 ročným dievčaťom, ktorá nepozná úctu, rešpekt a pokoru. Trošku objektivizmu z oboch strán by neuškodilo. Ale potom by som nemal o čom písať. Hudbe zdar, tej dobre obzvlášť a prosím pustite si niečo lepšie ako tieto dve pesničky. Ja vám ten stratený čas nevrátim, a nikto iný tiež nie.

Aless – Skapareli Flow

Dominika Mirgová – PODIUM

https://www.youtube.com/watch?v=u1r9DKnw2SA

Autor: Sajmon

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií