fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné: Malý chlapec, ktorý fajčil na futbalovom zápase bol v skutočnosti…

Máte tip? napíšte nám mailom

Hviezdou zápasu, ktorý sa uskutočnil minulú nedeľu v Turecku sa stal chlapec, ktorého zachytila kamera s cigaretou v ústach. Po pár dňoch však prišlo vysvetlenie, ktoré nik nečakal.  

V nedeľu sa v Turecku uskutočnil charitatívny zápas medzi dvomi domácimi klubmi Bursaspor a Fenerbahce. Zmyslom priateľského zápasu však nebolo víťazstvo. Futbalisti chceli vyzbierať peniaze pre organizácie pomáhajúce ľuďom v ťažkej zdravotnej situácii, ktorí trpia leukémiou alebo majú Downov syndróm. 

Neznámy chlapec na kamere

Všetko prebiehalo, tak ako malo, no o najväčšiu pozornosť sa nezaslúžili futbalisti alebo charitatívny účel zápasu. Ako to už býva zvykom, išlo o neznámeho človeka. V tomto prípade sa hviezdou svetových rozmerov stal neznámy chlapec. Kamera ho zachytila v tom najlepšom. A keby ste na vek chlapca čakali skôr vtipné gestá či trúfalé šibalstvá, čakali by ste márne. Chlapca zachytila kamera počas toho, ako si na štadióne vychutnáva cigaretu v spoločnosti svojho mladšieho kamaráta.

Po vzhliadnutí záberu zo zápasu zostali mnohí ľudia pohoršení a prekvapení. Krátky záber v mnohých evokoval frajerinu chlapca, ktorému sú ukradnuté zákazy či slušné správanie. Nikto nechápal ako si chlapec mohol dovoliť fajčiť na verejnom priestranstve a určite sa aj pýtali, kde má rodičov. Video sa začalo šíriť na všetkých sociálnych sieťach po celom svete.

Prečítajte si tiež:
Zmenili sa veľkonočné nádielky? Odpoveď vás prekvapí

Po niekoľkých dňoch však na povrch vyplávala informácia, ktorú by ste zrejme nečakali. Malý chlapec v skutočnosti nebol až takým malým.

Chlapec, ktorý sa oddával cigaretovej vášni je v skutočnosti 36-ročný muž, ktorý si šiel vychutnať futbalový zápas aj so svojím synom. Áno, čítate dobre. Na videu nie je kamarát so svojim mladším kamarátom, ale otec so svojím synom. A hoci vysvetlenie tohto absurdného príbehu je viac než jasné a naše životy aj tak pôjdu ďalej, život otca to určite zmení. Minimálne v tom, že kvôli prísnemu zákazu fajčenia na verejnosti bude mať čo vysvetľovať a nálepky malého chlapca sa už zrejme do konca života nezbaví.

Zdroj: unilad.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií