Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné: Malý chlapec, ktorý fajčil na futbalovom zápase bol v skutočnosti…

Hviezdou zápasu, ktorý sa uskutočnil minulú nedeľu v Turecku sa stal chlapec, ktorého zachytila kamera s cigaretou v ústach. Po pár dňoch však prišlo vysvetlenie, ktoré nik nečakal.  

Pokračovanie pod reklamou

V nedeľu sa v Turecku uskutočnil charitatívny zápas medzi dvomi domácimi klubmi Bursaspor a Fenerbahce. Zmyslom priateľského zápasu však nebolo víťazstvo. Futbalisti chceli vyzbierať peniaze pre organizácie pomáhajúce ľuďom v ťažkej zdravotnej situácii, ktorí trpia leukémiou alebo majú Downov syndróm. 

Neznámy chlapec na kamere

Všetko prebiehalo, tak ako malo, no o najväčšiu pozornosť sa nezaslúžili futbalisti alebo charitatívny účel zápasu. Ako to už býva zvykom, išlo o neznámeho človeka. V tomto prípade sa hviezdou svetových rozmerov stal neznámy chlapec. Kamera ho zachytila v tom najlepšom. A keby ste na vek chlapca čakali skôr vtipné gestá či trúfalé šibalstvá, čakali by ste márne. Chlapca zachytila kamera počas toho, ako si na štadióne vychutnáva cigaretu v spoločnosti svojho mladšieho kamaráta.

Po vzhliadnutí záberu zo zápasu zostali mnohí ľudia pohoršení a prekvapení. Krátky záber v mnohých evokoval frajerinu chlapca, ktorému sú ukradnuté zákazy či slušné správanie. Nikto nechápal ako si chlapec mohol dovoliť fajčiť na verejnom priestranstve a určite sa aj pýtali, kde má rodičov. Video sa začalo šíriť na všetkých sociálnych sieťach po celom svete.

Pokračovanie pod reklamou

Po niekoľkých dňoch však na povrch vyplávala informácia, ktorú by ste zrejme nečakali. Malý chlapec v skutočnosti nebol až takým malým.

Chlapec, ktorý sa oddával cigaretovej vášni je v skutočnosti 36-ročný muž, ktorý si šiel vychutnať futbalový zápas aj so svojím synom. Áno, čítate dobre. Na videu nie je kamarát so svojim mladším kamarátom, ale otec so svojím synom. A hoci vysvetlenie tohto absurdného príbehu je viac než jasné a naše životy aj tak pôjdu ďalej, život otca to určite zmení. Minimálne v tom, že kvôli prísnemu zákazu fajčenia na verejnosti bude mať čo vysvetľovať a nálepky malého chlapca sa už zrejme do konca života nezbaví.

Zdroj: unilad.co.uk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií