Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nohavičky proti znásilneniu: toto úchyla rozhodne odradí!

Mnoho ľudí je toho názoru, že si ženy za znásilnenie môžu samy tým, že sa obliekajú príliš vyzývavo. Ako ale ostať verná ideálom krásy a zároveň sa chrániť pred násilníkom? Riešením sú tieto nohavičky!

3

Pokračovanie pod reklamou

Tento produkt začali vyrábať v Thajsku a vlastne niet divu. V ázijských krajinách je znásilňovanie žien stále veľmi rozšíreným problémom.

Chlapi pritom často argumentujú tým, že ženy si za to môžu samy, pretože sú milé a vyzývavo oblečené, čo im asi pripadá ako pozvanie do nohavičiek. A tak ak ženy nechcú chodiť zahalené od hlavy po päty, musia sa chrániť. Na svoju ochranu môžu často používajú paralyzér či slzný sprej. V Thajsku ale prišli na dosť bizarný spôsob prevencie znásilnenia.

Pokračovanie pod reklamou

Stačí si kúpiť nohavičky so stoporeným penisom a ženy sa môžu obliekať akokoľvek vyzývavo a sexy! Aj keď pravdepodobne ide len o bizarnosť, je dosť isté, že pri nosení týchto nohavičiek by počet znásilnení podstatne klesol.

1

2

Aký je tvoj názor na tieto nohavičky? Kúpila by si si ich? Prípadne muži, kúpili by ste ich svojim partnerkám?

Zdroj: promuze.blesk.cz

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií