fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nohavičky proti znásilneniu: toto úchyla rozhodne odradí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mnoho ľudí je toho názoru, že si ženy za znásilnenie môžu samy tým, že sa obliekajú príliš vyzývavo. Ako ale ostať verná ideálom krásy a zároveň sa chrániť pred násilníkom? Riešením sú tieto nohavičky!

3

Tento produkt začali vyrábať v Thajsku a vlastne niet divu. V ázijských krajinách je znásilňovanie žien stále veľmi rozšíreným problémom.

Chlapi pritom často argumentujú tým, že ženy si za to môžu samy, pretože sú milé a vyzývavo oblečené, čo im asi pripadá ako pozvanie do nohavičiek. A tak ak ženy nechcú chodiť zahalené od hlavy po päty, musia sa chrániť. Na svoju ochranu môžu často používajú paralyzér či slzný sprej. V Thajsku ale prišli na dosť bizarný spôsob prevencie znásilnenia.

Stačí si kúpiť nohavičky so stoporeným penisom a ženy sa môžu obliekať akokoľvek vyzývavo a sexy! Aj keď pravdepodobne ide len o bizarnosť, je dosť isté, že pri nosení týchto nohavičiek by počet znásilnení podstatne klesol.

1

2

Aký je tvoj názor na tieto nohavičky? Kúpila by si si ich? Prípadne muži, kúpili by ste ich svojim partnerkám?

Zdroj: promuze.blesk.cz

Prečítajte si tiež:
Vieš, na akú vec sa teší takmer každá žena po príchode domov? Na túto...
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií