fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obetavý manžel pri pôrode plakal. Všetci si mysleli, že sú to slzy šťastia zo syna, kým nepriznal skutočný dôvod

Máte tip? napíšte nám mailom

Manžel sa počas pôrodu a bezprostredne po ňom správal skutočne unikátne.

I keď je Kirstie Perez považovaná za profesionálnu pôrodnú fotografku, predsa len stále existujú momenty, ktoré sa jej dostanú pod kožu. Príkladom toho je aj séria fotografií, ktorá sa na prvý pohľad od iných nelíši, no je iná. Keď Kirstie povedala mužovi, že ho vyfotila v momente, kedy plakal pri narodení syna, odpovedal jej, že to nie je dôvod jeho sĺz. Následne sa rozrozprával o tom, čo všetko narodeniu chlapčeka predchádzalo.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

“Videl som manželku, ako vracala viac ako 285 dní. Doslova sa mi strácala pred očami, schudla viac ako 15 kíl a ja som s tým nemohol nič robiť. Všetko sa na ňu zosypalo a ja som chvíľami strácal nádej na šťastný koniec,” prezradil muž, ktorý bol šťastný, že jeho manželka prežila. “Po celých tých mesiacoch konečne vidím, ako sa usmieva,” povedal šťastný manžel a otecko.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Za ženine zdravotné komplikácie mohla diagnóza s názvom hypermesis gravidarum a preeklampsia. Tie spôsobili, že počas tehotenstva v sebe nedokázala udržať jedlo, ani vodu a musela byť počas gravidity štyrikrát hospitalizovaná.

Prečítajte si tiež:
iPhone 7 Plus syčí! Zachytené na videu!

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/crying-husband-childbirth-kirstie-perez-photography/

Foto: https://www.boredpanda.com/crying-husband-childbirth-kirstie-perez-photography/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií