fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenský premiér Peter Pellegrini je v nemocnici!

Slovenský premiér Peter Pellegrini je v nemocnici. Jeho zdravotný stav si vyžiadal okamžitú hospitalizáciu. Verejnosť aj média o tom informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády, ako aj sám premiér.

Máte tip? napíšte nám mailom

Peter Pellegrini, premiér vlády Slovenskej republiky bol v noci zo soboty na nedeľu hospitalizovaný v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Dôvodom jeho hospitalizácie je podľa informácii akútna infekcia horných dýchacích ciest. Tá je spojená aj s vysokými teplotami. Vzhľadom na svoj zdravotný stav sa premiér rozhodol dočasne zrušiť svoj program.

Slovenský premiér Peter Pellegrini je v nemocnici!
Zdroj: Facebook @pellegrini.peter

Premiér Peter Pellegrini je v nemocnici

Na svojom Facebookom profile, kde premiéra sleduje takmer 95 tisíc ľudí zverejnil dnes, 23.februára o 10 hodine fotografiu. Tá bola vyhotovená v jeho nemocničnej izbe. K nej pripojil pre svojich fanúšikov vysvetlenie: “Milí priatelia, ako vidíte, v najnevhodnejšej chvíli ma zradilo zdravie. Už posledné dva týždne som sa trápil s rozsiahlou infekciou, no snažil som sa napriek tomu v tejto hektickej dobe ďalej pracovať. V piatok som ešte absolvoval rýchlu cestu do Bruselu na dôležité rokovanie k rozpočtu Európskej únie. Žiaľ, všetko si to vypýtalo svoju daň a od včera večera som hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici. Ďakujem lekárom i sestričkám, ktorí sa o mňa postarali…” píše premiér vo svojom vyjadrení a zároveň dodáva: “…a verím, že sa čím skôr budem môcť vrátiť k svojej práci pre Slovensko.”

Ľudia podporujú premiéra svojimi komentármi

Podporu mu necelú pol hodinu vyjadrilo viac ako 1 200 ľudí. Tí mu želajú skoré uzdravenie a čakajú na jeho skorý návrat.

Prečítajte si tiež:
Najviac minuli na volebnú kampaň Smer-SD a Za ľudí, takmer 3 milióny eur

V mnohých komentároch ľudia tiež hodnotia jeho vysoké pracovné nasadenie, ktoré si vyžiadalo svoju daň: “Každá hekticka práca si vyžiada svoju daň, vysoké pracovné nasadenie a nedostatok oddychu a hlavne spánku…” píše premiérovi pod jeho fotografiu jedna z jeho sledovateliek na Facebook-u. Zároveň dodáva: “…tiež keď som bola mlada som si myslela že som odolná ale bohužiaľ ako starneme všetko sa nám vráti…” Na záver svojho komentára ešte dodáva: “…tak že držim palce pretože ste tiež aj človek nielen politik aby ste sa rýchlo dostali z choroby, a šetrite sa…všetko dobré prajem,”

Ďalšia z jeho sledovateliek vzápätí dodáva: “Dávajte na seba pozor, politika nestojí za stratu zdravia / a už vôbec nie za stratu ľudského života /, prajem skoré uzdravenie.”

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií