fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pevné brucho správnym dýchaním? Prinášame vám na to návod!

Lezú vám už brušáky na nervy a šport vám nič nehovorí, no napriek tomu túžite mať ploché brucho? Pozrite sa na cvik, pri ktorom sa musíte zamerať len na dýchanie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Chceli by ste mať pevné brucho? Určite si množstvo z nás želá vypracované telo. Avšak, prvá prekážka prichádza pri spomienke na návštevu posilňovne. Komu by sa chcelo páliť kalórie pri takmer každodennom posilňovaní v týchto fitnes centrách? Keby len existovala taká metóda, ktorá by bola bezbolestná, lacná, bez jaziev a vďaka ktorej by sme sa raz a navždy zbavili brušného tuku…

A keby vám niekto povedal, že niečo také existuje? Že naozaj existuje „brušný vysávač“ pre pevné brucho? Nejde o nový vymyslený stroj na posilňovanie, ale jednoduché cvičenie, ktoré môžete trénovať kedykoľvek počas dňa a kdekoľvek sa práve nachádzate.

Prinášame vám možnosť, ako vypracovať svoje bruško bez veľkej námahy. Jediné, čo musíte urobiť, je správne dýchať.

Prečo správne dýchanie funguje?

Toto cvičenie trénuje nielen vonkajšie, ale aj hlboké brušné svaly.

Čo od toho môžete očakávať? Ak to robíte niekoľkokrát denne (napríklad počas čakania pri pokladni v supermarkete alebo aj v práci na kancelárskej stoličke), svaly budú posilňované napínaním a uvoľňovaním.

Prečítajte si tiež:
Vieme, ako sa zbaviť bolesti hlavy bez tabletiek!

Vo všeobecnosti však, žiaľ, platí anglické úslovie: „Abs are made in the kitchen.“ Pevné brucho, respektíve tehličky sú viditeľné totiž iba pri nízkom obsahu telesného tuku.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj YouTube Pravda

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií