fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Písali si 3 roky cez internet, ale nikdy sa nevideli. Až doteraz! Takto prebiehalo ich prvé stretnutie pred zrakom tisícov divákov

Máte tip? napíšte nám mailom

Ich stretnutie bolo okúzľujúce a plné emócií.

Michelle Arendas a Josh Avsec sa stali prednedávnom jednou z najznámejších dvojíc na svete. Za všetko mohlo ich trojročné spoločné písanie na zoznamke Tinder. Ich spoločná komunikácia však nebola dennodenná, práve naopak, dvojica si písala s veľkým odstupom, niekedy aj po šiestich mesiacoch. Aj napriek tomu však išlo o zábavnú konverzáciu, ktorú napokon Josh zverejnili na Twitter. A práve tam si túto nevšednú dvojicu všimol zoznamka Tinder, ktorá dvojici ponúkla dovolenku podľa ich vlastného výberu.

Mladá dvojica samozrejme súhlasila a za ich spoločný výlet zvolila jeden z Havajských ostrovov – Maui. Ich prvé stretnutie tam však neprebehlo, ale konalo sa o čosi skôr v show Good Morning America, kde si ich pozvali ako hosťov.

Práve v spomínanej show sa pred stovkami ľudí uvideli po prvýkrát a verte, bol to zážitok plný emócií, ktorý si teraz môžete pozrieť aj vy.

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií