fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

PlayStation 4 VS Xbox One! 4 dôvody, prečo je Xbox One lepšou voľbou

Máte tip? napíšte nám mailom

Tí, ktorí majú Xbox One, sa posmievajú ľuďom s PlayStationom kvôli rôznym dôvodom. No my ti prinášanie najvýznamnejšie a najlepšie dôvody, prečo je Xbox lepší.

Spätná kompatibilita

Možno to znie neuveriteľne, ale Xbox One ako jediná hracia konzola ponúka možnosť zahrať si hry z predchádzajúcich generácii. Aj PlayStation sa o to snaží prostredníctvom služby Now, no nedarí sa mu. Takže, ak si klasik a rád hráš niečo staršie, najnovší Xbox je pre teba skutočne tým pravým.

 

Externý harddisk

Ak ti dochádza pamäť, na PlayStatione je potrebné stiahnutý alebo nainštalovaný obsah vymazať. No v prípade Xboxu One stačí pripojiť externý harddisk a môže pokojne hrať ďalej s úsmevom na tvári.

 

Elitný ovládač

Vývojári z firmy MicroSoft stále dbali o to, aby ich hráči hrali na kvalitných ovládačoch, no pravdou je, že ovládač najnovšieho PlayStationu sa od minula nijak výrazne nezmenil a na kvalitný a elitný ovládač od Xboxu One nemá. Ten má totiž pridané nové páčky, tlačidlá a výrobcovia použili i lepšie materiály.

Hry od EA zadarmo a skôr

Služba EA Access si medzi hráčmi rýchlo získala popularitu, no využívať ju môžu len tí gameri, ktorí hrajú na Xboxe. Takže, ak ťa nebaví aj ročné čakanie na novú hru, ktorá už ani nie je nová, tak si určite kúp Xbox One.

Prečítajte si tiež:
Alza v reklame klame a zavádza. Rozhodla o tom Rada pre reklamu

Zdroj: cool.iprima.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií