fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensku máme krásne ženy! Plus-size modelka Kristy je dôkazom, že aj krivky sú sexi

Nielen svetové veľmoci sa pýšia krásnymi ženami, ktoré nespadajú pod ideál bezchybnosti. Veľa ich máme aj u nás na Slovensku.

Trend trčiacich kostí už pozvoľna ustupuje do zákulisia a na výslnie sa derú zdravo vyzerajúce ženy. Svet má v akceptovaní nedokonalostí pred sebou ešte dlhú cestu, my však na jeho schválenie nemusíme čakať. Vie o tom svoje aj táto Slovenka.

Kristína Kúdelová má 20 a je modelka. Miery tejto nádhernej brunety sa zďaleka nepohybujú v číslach, aké by ste hádali. Dievča je ale spokojné, sebavedomé a naozaj mu nič nechýba.

https://www.instagram.com/p/Bs08BQmAIuq/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

Ďakujem ti 𝟮𝟬𝟭𝟴. Bol si rok plný prekvapení, lásky,nezabudnutelných zážitkov no hlavne rok, ktorý ma posilnil ako ženu. Vyrástla som, už nie som dievčatko. Starám sa sama o seba a v 20 rokoch žijem bez rodičov v inom štáte. Nie je to vždy sranda ako to vyzerá, nie je to také jednoduché ako som si celý život myslela. Bol si hlavne rok, kedy som pochopila, kto naozaj som. Prestala som počúvať a riešiť ľudí, ktorí ma urážali a odsudzovali. Naučil si ma šíriť lásku, pretože som sa začala mať rada taká aká som a ja som tu lásku posúvala ďalej. Ľudom, ktorých ľúbim, ktorým na mne naozaj záleží a možno aj ľudom, ktorých ani nepoznám a oni nepoznajú mňa. Či už tu cez instagram alebo v reálnom živote. V roku 𝟚𝟘𝟙𝟡 by som si priala, aby všetky dievčatá, ktoré sa cítia odsudzované, nepochopené alebo nemlované aby našli tú správnu cestu a pochopili že sú jedinečné, také, aké sú. Rovnako ako každý jeden muž a každý jeden človek na tejto 🌎💕✨#ŠNR2019

A post shared by Kristy Kúdelová🕊 (@kudelkoo) on

Kristy, ako si hovorí, spadá pod plus-size modelky. Pochádza z Bratislavy, momentálne však žije v Miláne a zastrešuje ju Mix Model Management. So svojou postavou je maximálne spokojná. Odkazuje, že si netreba robiť nič z poznámok ľudí, pretože sú už raz takí a treba ich brať s nadhľadom.

View this post on Instagram

A post shared by Kristy Kúdelová🕊 (@kudelkoo) on

View this post on Instagram

Summer collection🌸#ADOREE🌸

A post shared by Kristy Kúdelová🕊 (@kudelkoo) on

View this post on Instagram

👧🏽

A post shared by Kristy Kúdelová🕊 (@kudelkoo) on

https://www.instagram.com/p/BoRywwCCQyV/?utm_source=ig_web_copy_link

Pre portál freshfem sa vyjadrila: „Nikdy som nechcela prejsť na normálny modeling, pretože moje krivky sú časť mňa. Normálny modeling rada prenechám dievčatám, ktoré sú chudučké, poprípade sa celý život snažia dosiahnuť postavu, akú im agentúra nariadi.”

Kristy je jedným z mnoha príkladov, že žene plnšia postava svedčí. A my s radosťou súhlasíme s nastupujúcim trendom!

Zdroj: hashtag.zoznam.sk

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií