fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podnikatelia, toto neprehliadnite! Ponúkame vám možnosť, ako ušetriť na nájme kancelárskych priestorov

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak podnikáte, poprípade ešte len plánujete vstúpiť na podnikateľský trh, odporúčame vám povenovať sa výberu kancelárskych priestorov. Niekedy natrafíte síce na lacné kancelárske priestory, ale vybavenie a dispozičné riešenie vám vyhovovať nebude.

Vždy máte možnosť si vybrať výhodnejšiu ponuku

Ak chcete menšie kancelárske priestory, ale nechcete pritom minúť všetky svoje úspory, pomôžeme vám vysomáriť sa v množstve ponúk kancelárskych priestorov. Okrem toho, že si pri zakladaní spoločnosti môžete vybrať dve možnosti (kúpite si buď existujúcu ready made spoločnosť, alebo si založíte spoločnosť za pomoci externej firmy), pri hľadaní priestorov, kde bude vaša firma sídliť, si môžete zvoliť lacnejšiu variantu, a to virtuálnu kanceláriu.

Oplatí sa vám virtuálna kancelária?

Určite sa pýtate, či sa vám spomínaná virtuálna kancelária oplatí, alebo nie. Ako začiatočníkovi sa vám určite oplatí. Nielenže ušetríte počiatočné náklady, môžete využívať aj grátis služby, ktoré sú automaticky ponúkané k virtuálnej kancelárii. Samotní odborníci tvrdia, že virtuálna kancelária sa hodí najmä pre tých, ktorí ešte len začínajú a nepotrebujú veľké a drahé kancelárske priestory.

Prečítajte si tiež:
Viete, čo spája hollywoodske filmy a nechty? Francúzska manikúra

Veľké rozdiely v cenách

Samozrejme využívať ju môžu aj podnikatelia, ktorí na trhu pôsobia už niekoľko rokov. K dispozícii získajú zasadacie priestory, v ktorých môžu prerokovať potrebné kroky vo firme. Len pre porovnanie, za sídlo spoločnosti zaplatíte len niekoľko desiatok eur. Zato za kancelárske priestory zaplatíte niekoľko stoviek eur. Rozdiel, nemyslíte?

Tak čo, presvedčili sme vás o tom, že virtuálna kancelária je pre váš biznis potrebná?

Foto: Free Stock Photos.Biz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií