Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polonahá Penélope Cruz či mrtvý Justin Bieber? Aj to možno prinesie Zoolander 2!

Rok 2016 vyzerá sľubne, už podľa trailerov, ktoré tvorcovia odkrývajú ešte v tomto roku. Určite sa máme na čo tešiť. 

Máte radi komédie? Tak si určite nenechajte ujsť Zoolander 2!

O kvalite filmu už veľa hovoria zvučné mená, od ktorých môžeme čakať iba kvalitu. Ben Stiller, Penélope Cruz, Owen Wilson, Justin Bieber, Kim Kardashian či Ariana Grande – aj to sú herci, ktorých môžeme vidieť v kultovom filme, ktorý sa objaví už 18. februára budúceho roka.

Už samotný trailer naznačuje, že v kinách bude naozaj veľa smiechu. Veď ak spojíme Bena Stillera a Owena Wilsona, nič iné z toho vzniknúť ani nemôže. Títo dvaja budú musieť dať hlavy dohromady, aby vo svete módneho priemyslu „nezostarli“ a dokázali že aj keď ešte nie sú najmladší, stále majú na scéne čo ponúknuť!

Samozrejme, mužskému oku neunikne ani nádherne očarujúca a možno až príliš sexy Penélope Cruz, ktorá svojim dekoltom  doplní celý priebeh filmu. Už teraz sa tešíme na premiéru, z ktorej vám určite prinesieme recenziu.

Trailer

zdroj csfd.cz youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií