fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polonahá Penélope Cruz či mrtvý Justin Bieber? Aj to možno prinesie Zoolander 2!

Máte tip? napíšte nám mailom

Rok 2016 vyzerá sľubne, už podľa trailerov, ktoré tvorcovia odkrývajú ešte v tomto roku. Určite sa máme na čo tešiť. 

Máte radi komédie? Tak si určite nenechajte ujsť Zoolander 2!

O kvalite filmu už veľa hovoria zvučné mená, od ktorých môžeme čakať iba kvalitu. Ben Stiller, Penélope Cruz, Owen Wilson, Justin Bieber, Kim Kardashian či Ariana Grande – aj to sú herci, ktorých môžeme vidieť v kultovom filme, ktorý sa objaví už 18. februára budúceho roka.

Už samotný trailer naznačuje, že v kinách bude naozaj veľa smiechu. Veď ak spojíme Bena Stillera a Owena Wilsona, nič iné z toho vzniknúť ani nemôže. Títo dvaja budú musieť dať hlavy dohromady, aby vo svete módneho priemyslu “nezostarli” a dokázali že aj keď ešte nie sú najmladší, stále majú na scéne čo ponúknuť!

Samozrejme, mužskému oku neunikne ani nádherne očarujúca a možno až príliš sexy Penélope Cruz, ktorá svojim dekoltom  doplní celý priebeh filmu. Už teraz sa tešíme na premiéru, z ktorej vám určite prinesieme recenziu.

Prečítajte si tiež:
Najlepšie horory všetkých čias #1

Trailer

zdroj csfd.cz youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií