fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Potetovaná sexy patologička na svoj Instagram pridáva fotky častí ľudského tela! Naberieš odvahu si ich pozrieť?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Naberieš odvahu pozrieť si desivý a zároveň krásny Instagram tejto ženy?!

Nicole Angemi je mladá, krásna a príťažlivá žena s krásnou rodinou a zaujímavou prácou – živí sa ako asistentka patológa. O svoj osobný i pracovný život sa so svetom delí prostredníctvom Instagramu, na ktorý pridáva nielen svoje selfies alebo fotky svojej rodiny, ale najmä zábery, na ktorých sú časti ľudského tela. Môžete si tam pozrieť snímky nedonosených mŕtvych plodov, ľudských orgánov či časti tela, ktoré sú v značnom rozklade.

rdcfghbnn

Sexy vedkyňa sa pridávaním takýchto fotiek nesnaží len zaujať či šokovať. Myslí si, že ak niekoho zaujíma to, čo sa deje s telom po smrti, ako vlastne také telo vyzerá a podobne, mal by k tomu mať voľný prístup. Zároveň má svojský zmysel pre humor a nie vždy napíše k pridanej fotke, o ktorú časť tela ide. Jej followeri, ktorých je už viac než milión, majú v komentároch hádať.

Možno sa vám tento nápad zdá divný alebo nechutný. Pravdou je i to, že nie každý má na takého zábery žalúdok, no zároveň si treba uvedomiť, že sa vďaka jej príspevkom môžu ľudia dozvedieť množstvo zaujímavostí a informácií, takže každopádne jej Instagram má svoj zmysel a čaro.

Prečítajte si tiež:
Peter Sagan šokuje fanúšikov! Kúpil koňa, vylepšil ho, no nedomyslel to....

kjhgvccvbn

sxdcvbn

dfvgbhn

fvgbnmmjh7

dfgbhnpljk

Tak čo, naberieš odvahu pozrieť si ďalšie zábery na jej Instagrame?!

Zdroj: expres.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií