fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prekliate filmy, ktoré pripravili o život ich veľké hviezdy

Máte tip? napíšte nám mailom

Slávni herci milujú svoju prácu a len zriedka myslia na to, že by zo sveta mohli odísť  za tragických okolností. Žiaľ, niektoré prekliate filmy pripravili o život veľké hviezdy.

Prekliate filmy – Vrana

Len málo filmov sprevádzalo toľko problémov hneď od začiatku. Prekliate filmy sú plné nešťastia a smrti. V prvý deň natáčania utrpel ťažké popáleniny od kábla elektrického vedenia člen štábu. Ďalší si prepichol ruku skrutkovačom a scénu im zničila búrka. Najhoršie ale prišlo, keď zomrel Brandon Lee. Zabila ho ostrá guľka, ktorá sa dostala do zbrane v jednej zo scén. Nikto nechápal, čo sa stalo, pretože tam jednoducho byť nemala.

Enter the Dragon

Bruce Lee bol otcom Brandona Leeho. Prekliate filmy si ich vzali oboch, čo je viac ako záhadná okolnosť. V čase natáčania svojho posledného filmu mával často bolesti hlavy. Pred smrťou si vzal tabletku od bolesti a išiel spať. Už sa neprebral. Ako príčinu smrti stanovili alergickú reakciu na hlavnú zložku liekov od bolesti.

https://www.instagram.com/p/B37Ds83Fz2e/

Poltergeist

Prekliate filmy stáli život mnohých ľudí. Séria Poltergeist právom patrí na prvé priečky. Dominique Dunne hrala vo firme dospievajúcu dcéru. Pol roka po premiére ju zaškrtil jej priateľ. Len dvanásťročná Heather O’Rourke zomrela na zvláštnu chorobu krátko po premiére tretieho dielu. Ďalší herci zomreli na sklerodermiu alebo rakovinu. Naozaj môžeme povedať, že niektoré snímky sprevádza tragédia celé roky.

Something’s Got to Give

Marylin Monroe bola ikona, sexsymbol a v neposlednom rade nezabudnuteľná blondínka s krásnym úsmevom. Jej život bol ako horská dráha a vyskúšala si milostné romániky, závislosti aj depresie. Podľa oficiálnych správ spáchala samovraždu, ale jej smrť je stále opradená tajomstvom. Zomrela potom, ako ju vyhodili z natáčania filmu Somethin’s Got to Give. Dôvodom bola  absencia na väčšine dní natáčania z dôvodu choroby.

Superman

O tom, že séria o Supermanovi sa právom zaraďujeme medzi prekliate filmy, niet najmenších pochýb. Christopher Reeve spadol z koňa a ochrnul. Do svojej smrti sa už hýbať nedokázal. Margot Kidder bola jeho hereckou kolegyňou a v dôsledku bipolárnej poruchy zažívala muky. George Reeves zomrel na strelnú ranu do hlavy. Uzavreli to ako samovraždu, hoci sa nikdy nenašli jasné dôkazy.

Imaginarium Dr. Parnassa

Ženy ho milovali pre roztomilý úsmev a nežný chlapčenský vzhľad. Heath Ledger patril medzi najlepších hercov a možno aj preto sa boril s rôznymi psychickými problémami. Zomrel na dôsledky akútnej intoxikácie spôsobenej kombináciou viacerých liekov proti bolesti, narkotík a utlmovacích liekov. Aj keď film už nedotočil, ľudia si ho zamilovali najmä kvôli nemu.

Rýchlo a zbesilo 7

Paul Walker bol miláčikom žien po celom svete. Nečudo, blond vlasy a modré oči, štíhla postava a sexy úsmev – to sa nedalo prehliadnuť. K jeho najslávnejším postavám patrí tá v sérii filmov Rýchlo a zbesilo. Práve pri natáčaní siedmeho dielu havaroval s kamarátom na Porsche Carrera GT. Náraz spôsobil požiar, pri ktorom obaja zhoreli.

The Warrens of Virginia

Na záver sme si nechali herečku Marthu Mansfield, ktorá zomrela veľmi kuriózne. V roku 1923 odpočívala v aute, keď mali v natáčaní pauzu. Členovi štábu tam nešťastne spadla zápalka a zapálila jej šaty z vysoko horľavého materiálu. Popáleninám podľahla na druhý deň v nemocnici.

Prečítajte si tiež:

Karel Gott pred smrťou ukrýval toto šokujúce tajomstvo: O čo presne ide?

Zdroj: interez.sk noizz.sk telkac.sk  rewind.sk pravda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií