Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jeden z nich sa stane novou hlavou Slovenska. Vybrali sme tie najvtipnejšie meme obrázky prezidentských kandidátov

Facebooková stránka Zomri je obľúbeným útočiskom ľudí hľadajúci trochu (viac) irónie a sarkazmu. V našej spoločnosti sa totiž deje toľko absurdností, že niekedy už nemáme inú možnosť, ako skrátka na danú situáciu urobiť vtip.

Prvé kolo prezidentských volieb bude už o necelý mesiac, 16. marca. Podľa prieskumov (najaktuálnejšie zo 17.2. podľa agentúry AKO) vedie Maroš Šefčovič s 19,7 %, druhý sa drží Robert Mistrík s 18,2 % a treticu uzatvára Zuzana Čaputová so 17,4 %.

Na ľudskej kreativite je najkrajšia jej nekonečnosť. Zvlášť to vidíme na spomínanej stránke. Keď admin pridá nejaký obrázok, okamžite sa rozpúta debata, ktorá plodí ďalšie a ďalšie skvosty. 

A keďže s humorom ide všetko ľahšie, skúsme sa nad to všetko povzniesť a pobavme sa nasledujúcim výberom.

1. Maroš Šefčovič (podpora strany Smer)

Transformer (Martin)

Zveřejnil(a) Zomri dne Neděle 17. února 2019

2. Robert Mistrík (spoluzakladateľ SaS)

 

Pre doplnenie prikladáme videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=ZJz1kshLT1I

 

 

3. Zuzana Čaputová (podpredsedníčka Progresívneho Slovenska)

 

 

 

Dosť bolo srandy

Môže sa stať, že bude zvolený niekto, s koho názormi sa absolútne nestotožňujeme. Preto pripomíname, že naozaj TREBA ísť voliť toho „svojho“. Pretože aj keď chcem mať pokojný život, chodiť do školy či práce a neriešiť politiku, všetko sa odvíja práve od nej. Nebuďme ľahostajní. Naše hlasy majú veľkú silu, preto to netreba podceniť.

Ak v čase volieb (16. marca prvé kolo, 30. marca druhé kolo) nebudete v mieste svojho bydliska, nezabudnite si vybaviť voličský preukaz. Najjednoduchšie oň môžete požiadať osobne na obecnom úrade v mieste vášho trvalého bydliska – dostanete ho okamžite. Samozrejme, v deň volieb je už neskoro; platí, že najneskôr deň vopred.

Ďalšími spôsobmi sú list alebo e-mail. Takáto žiadosť musí byť obci doručená najneskôr 15 pracovných dní pred dňom konania volieb (takže pre prvé kolo to musíte stihnúť do 25. februára). V žiadosti treba uviesť:

  • meno a priezvisko,
  • rodné číslo,
  • štátnu príslušnosť,
  • adresu trvalého pobytu,
  • korešpondenčnú adresu, na ktorú chcete preukaz doručiť.
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií