fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbeh týchto svadobčanov, ktorým na svadbu prišiel túlavý psík, je nádherný! Pozrite sa, ako reagovali

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak sa už niekto posnaží prekaziť svadbu, jedná sa zväčša o nespokojného rodinného príslušníka, nazúreného ex alebo nejakého náhodného cudzinca, ktorý sa chce proste riadne opiť.

Avšak, sú aj milšie prípady, ako tento v Brazílií, kde prišiel nezvaný hosť v podobe chlpatého, štvornohého miláčika. Tento príbeh je naozaj milý.

Marilia a Matheus Pieroni práve štartovali svoj svadobný deň v São Paulo, keď sa im do programu dostala milá príhoda. Svadobčania totiž do svojho zoznamu hostí museli pridať psíka vystrašeného z búrky, ktorá vonku zúrila. Začul však zvuky z blízkeho kostola, a tak sa vybral za hudbou, pochodoval po uličke a čo sa stalo? Uložil sa, akoby nič, priamo na závoj nevesty.

stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-2-1

stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-8-1

Zatiaľ, čo sa to niekomu nepáčilo, novomanželia ho prijali ako oficiálneho hosťa, prečesali ho a párty mohla začať! Po ťažkej noci plnej zábavy a parádnych svadobných osláv, si párik rozhodol vziať psíka ako svojho vlastného, nového člena rodiny. Jednoducho nádherný príbeh so šťastným koncom.

 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-3-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-4-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-5-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-6-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-7-1  stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-11-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-13-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-14-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-19-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-20-1 stray-dog-crash-wedding-matheus-marilia-pieroni-28-1

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií