fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry a Meghan Markle kúpili svoj prvý dom v USA. Takto vyzerá

Pár vychováva syna Archieho v Santa Barbare.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a Meghan Markle si kúpili svoj prvý dom, informuje magazín Hello. Vybraná nehnuteľnosť sa nachádza v malebnom prímorskom meste Santa Barbara, vzdialenom asi 100 kilometrov od Los Angeles. Zástupca Harryho a Meghan potvrdil, že sa v júli sa presťahovali do svojho rodinného domu so synom Archiem. „Od príchodu sa usadili v tichom súkromí a dúfajú, že susedia to budú rešpektovať.

Zdá sa, že teraz sú Harry a Meghan pripravení odložiť kráľovskú minulosť hlavne kvôli svojmu jednoročnému synovi, ktorého chcú dobre vychovať. V Santa Barbare sú v dobrej spoločnosti, jednej z najbohatších komunít v USA, ktorá je domovom  Oprah Winfrey, Toma Cruisa či Ellen DeGeneres.

Snímka obrazovky o
Dom v Santa Barbare, zdroj:dailymail.co.uk

Rodina si hneď získala fanúšikov, keď sa začiatkom tohto roka presťahovali do LA. Doteraz bývali v Beverly Hills v meste Tyler Perry v dome za 18 miliónov dolárov, ktoré sa mohlo pochváliť 12 spálňami a ôsmimi kúpeľňami. Predtým pár strávil nejaký čas vo Vancouveri v Kanade po tom čo sa rozhodli odstúpiť ako vyšší členovia kráľovskej rodiny.

Snímka obrazovky o
Dom v Beverly Hills, zdroj:dailymail.co.uk

Prvý dom Harryho a Meghana je Frogmore Cottage, historická nehnuteľnosť uvedená na zozname II. Stupňa vo Windsore. Pár tam žil, keď sa prvýkrát vzali a v januári a potvrdili, že nehnuteľnosť budú rekonštruovať.

Prečítajte si tiež:
Spomíname na opitého Andreja Danka v parlamente
ccfafadcabbe
Dom meghan Markle a princa Harryho vo Windsore – Frogmore Cottage, zdroj:dailymail.co.uk

Princ Harry a Meghan boli tento týždeň v centre pozornosti po vydaní novej kráľovskej biografie Finding Freedom, ktorú napísalo kráľovskí novinári Omid Scobie a Carolyn Durand, mapujú podrobnosti o tom, kedy sa pár prvýkrát stretol v roku 2016 a aby ustúpil od kráľovského života v marci 2020.

Niektoré odhalenia z knihy zahŕňajú podrobnosti o ich prvom rande, o tom ako Meghan strávila svadobný deň a jej nervy pred stretnutím s kráľovskou rodinou.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj hello Daily mail
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií