fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry bol zvolený za Červenovlasého muža roka

Princ Harry už čoskoro jeden titul stratí, keďže 31. marca opúšťa kráľovskú rodinu. Pri srdci ho môže hriať nový titul, ktorý prednedávnom získal. Harry sa stal Červenovlasým mužom roka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry už vo svojom živote niekoľko rebríčkov povyhrával. Dlho viedol napríklad v zozname „najžiadanejších starých mládencov“. Nedávno sa mu podarilo získať prestížny titul, ktorý udeľuje stránka Red Hot 100. Prebojoval sa na prvé miesto rebríčka najvplyvnejších ryšavcov a porazil také mená ako Ed Sheeran či Michael Fassbender.

Portál, ktorý podporuje ryšavcov

Internetová stránka Red Hot 100 vznikla preto, aby zmenila stereotyp, akým vnímame ryšavých mužov a aby ich ukázala ako príťažlivých a sexy jedincov. Spoločnosť Red Hot 100 sa v minulých rokoch venovala najmä vydávaniu kalendárov, ktoré boli plné zvodných ryšavých modelov. Teraz sa však majitelia rozhodli zmeniť taktiku. Tak vznikol rebríček 100 mužov, ktorí okrem toho, že majú hrdzavé vlasy, sú výnimoční aj tým, čo robia a ako to robia. Na prvom mieste sa umiestnil princ Harry.

Princ Harry momentálne neprežíva najlepšie časy, ale to nič nemení na tom, že je stále žiadaný. Autori rebríčka napísali aj odôvodnenie, prečo sa práve on prebojoval na čelo:

„Najžiadanejší starý mládenec si našiel výnimočnú ženu a matku svojho dieťaťa. Urobil statočné rozhodnutie, zriekol sa svojich kráľovských povinností a sústredil sa na rodinu. Skutočný hrdina.“

Ed Sheeran a Tom Holland

Na druhom mieste sa umiestnil už spomínaný spevák a hudobník Ed Sheeran. 29-ročný Brit si momentálne dáva prestávku, čo si však môže bez problémov dovoliť, keďže je najlepšie zarábajúcim hudobníkom na svete. Celosvetovo predal viac než 150 miliónov nosičov.

„Edov talent a jeho silná osobnosť urobili červené vlasy príťažlivými v populárnej kultúre.“

Na treťom mieste sa umiestnil len 23-ročný britský herec Tom Holland, ktorý stvárnil v marvelovskom vesmíre Spidermana. V Red Hot 100 sú presvedčení, že svet má pre túto mladú hviezdu veľké plány.

Prečítajte si tiež:
Meghan neudržuje s Kate žiadny kontakt. Nikdy nebola šťastnejšia

V prvej desiatke sa nachádzajú aj ďalší herci obdarovaní červenou hrivou. Na 4. mieste sa umiestnil Michael Fassbender, známy ako predstaviteľ Magneta z filmov o X-menoch. Na 6. mieste tróni Tom Hiddlleston, ktorého väčšina pozná najmä ako prefíkaného Lokiho. Do prvej desiatky sa dostal aj Sir Elton John, legendárny spevák a bojovník proti HIV.

Takto vyzerá prvá desiatka, celý rebríček nájdete tu:

1. Princ Harry,

2. Ed Sheeran,

3. Tom Holland,

4. Michael Fassbender,

5. Sir Elton John,

6. Tom Hiddleston,

7. Eddie Redmayne,

8. Benedict Cumberbatch,

9. Conan O‘Brien,

10. Domhnall Gleeson.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Unilad Red Hot 100
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií