fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan neudržuje s Kate žiadny kontakt. Nikdy nebola šťastnejšia

Máte tip? napíšte nám mailom

Nikdy nebola šťastnejšia. Ďaleko od kráľovskej rodiny spolu so svojím manželom a synom si v Kanade užíva Meghan Markle život, po ktorom túžila. A keďže ju od jej švagrinej Kate Middleton delí oceán, vojvodkyňa zo Sussexu sa cíti ako v siedmom nebi. Toto nelichotivé odhalenie skutočných vzťahov v kráľovskej rodine prezradila bulvárnym médiám blízka priateľka matky malého Archieho.

Po šokujúcom oznámení manželov zo Sussexu o ich odchode z kráľovskej rodiny sa Buckingham ocitol takmer hore nohami. Svetové médiá, ale verejnosť podrobne sledovali odchod Harryho a Meghan, ale aj to, ako sa kráľovná Alžbeta II. popasuje s náročným rozhodnutím a riešením tejto situácie.

Meghan a Harry nový rok
Zdroj: Instagram @meghanmarkle_official

Megxit zmenil postavenie členov kráľovskej rodiny

Meghan Markle však na vyriešenie ich odchodu nečakala a hneď po oznámení Megxitu odišla do Kanady za svojím synom Archiem. Až o 12 dní neskôr za ňou priletel jej manžel, princ Harry. Jeho babička, kráľovná Alžbeta II, s ním po dlhých rokovaniach uzavrela dohodu. Po dohode boli povinnosti Sussexu zverené do rúk Wessexu. Týmto krokom sa z princa Edwarda a jeho manželky Sophie z Wessexu stali nové silné postavy britskej kráľovskej rodiny.

Prečítajte si tiež:
Profesionálny spoločník Rodan vraj vie, čo potrebujú ženy! Oslovujú ho však aj muži (ROZHOVOR)

A hoci v Buckinghame pokračuje všetko tak, akoby sa nič nestalo, na druhej strane Atlantiku, v Kanade, prežíva Meghan po 2 rokoch strávených v Londýne s kráľovskou rodinou skutočné znovuzrodenie. Od svojho príchodu do Vancouveru nebola v žiadnom kontakte s Kate. Zdroj blízky bývalej herečke odhaľuje na stránkach amerického bulvárneho týždenníka Us Weekly ďalšie informácie zo vzťahu týchto dvoch žien: „Meghan a Kate spolu od oznámenia Megxitu nehovorili. Meghan sa dnes cíti slobodne, všetko je za ňou. Spolu s Harrym budú môcť vychovať svojho syna, ako oni uznajú za vhodné. Nikdy nebola šťastnejšia. Teší sa, že nie je v Londýne.“

Kate Middleton a Meghan Markle si nikdy neboli blízke

„Obaja vedeli, že by sa mohli vzdať svojich titulov, ale tempo, ktorým boli rozhodnutia a činy urobené, prekvapilo každého,“ uviedol zdroj v americkom týždenníku.

A ako sa k ich odchodu stavia Kate? Vojvodkyňa z Cambridge sa doteraz verejne nevyjadrila k odstúpeniu Sussexu z monarchie. Jasný znak toho, že medzi oboma vojvodkyňami vládne napätie, alebo sú to len klebety novinárov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií