fbpx
Rodina vďačí pittbulovi za prežitie batoľaťa, ktoré bolo dva dni nezvestné a túlalo sa hustým lesom

Rodina vďačí pittbulovi za prežitie batoľaťa, ktoré bolo dva dni nezvestné a túlalo sa hustým lesom

Rodina dvojročnej Charlee Campbell považuje ich pittbula za hrdinu, ktorý sa počas dvoch dní zúfalého blúdania nepohol od strateného a zmäteného batoľaťa ani na krok. Po celý čas dával na ňu pozor až kým sa nedostala do bezpečných rúk svojich rodičov. 

dailymail.co.uk

Charlee Campbell sa stratila z domu svojich starých rodičov v Lebanon Junction, Kentucky minulý štvrtok okolo desiatej hodiny ráno. Pátrací tím záchranárov, hasičov a policajtov strávil dva dni hľadaním batoľaťa, ktoré sa túlalo hustým lesom. Avšak nebolo samo. Spoločníčku mu robila sučka pittbula Penny, ktorá z neho nespustila oči ani na sekundu.

dailymail.co.uk

“Penny je náš najväčší hrdina!” vyjadrila sa stará mama malej Charlee.

Podľa šerifa z Bullit County sa sučka vrátila domov len pár minút predtým, ako sa dievčatko našlo pred dverami susedovho domu. Pravdepodobne sa teda postarala o to, aby sa dievčatko dostalo do bezpečných rúk.

Podľa polície a záchranárov Charlee neutrpela žiadnu ujmu na zdraví, mala len drobné odreniny a bola mierne dehydrovaná.

Napriek tomu, že sa dievčatko vrátila domov živé a zdravé, polícia naďalej vyšetruje príčinu jej zmiznutia.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: dailymail.co.uk

 

 

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)